banner194

Hendek Yeni Mahalle Semt pazarına kavuşuyor....

Dün Hendek Yeni Mahalle bölgesinde bulunan bir alanda Belediye ekiplerince çalışmalara start verildi. Uzun süredir talepleri içerisinde olan semt pazarı nın kurulması özellikle salı günleri pazara gidemeyenleri sevindirdi.

Hendek Yeni Mahalle Semt pazarına kavuşuyor....

Dün Hendek Yeni Mahalle bölgesinde bulunan bir alanda Belediye ekiplerince çalışmalara start verildi. Uzun süredir  talepleri içerisinde olan semt pazarı nın kurulması özellikle salı günleri pazara gidemeyenleri sevindirdi.

Başkan Babaoğlu’nun seçim beyannamesinde yer aldığını bildiğimiz mahalle semt pazarları projeleri, uzun süredir Mahalle muhtarlığınca talep edilmektedir.

Kurulan Pazar yeri ile ilgili Başkan şunları belirtti ;”Yenimahalle'de semt pazarının kurulmasının planlandığı arazide ekiplerimiz tarafından yapılan dolgu ve düzenleme çalışmalarını muhtarlarımızla birlikte yerinde inceledik. Hep birlikte çok çalışacağız. Yenimahalle'ye hayırlı olsun. “

Pazar yerindeki çalışmaları Hendek Yeni Mahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli, Turnalar Mahalle Muhtarı Aydın Demirci , Bayraktepe Mahalle Muhtarı Kamil Karip çalışmaları Babaoğlu İle inceledi.

Hendek yeni mahalle de açılacak pazar yerinin gün ve saatleri konusunda henüz kamu oyuyla bir verilmezken, vatandaşların taleplerinin pazarın hafta sonu kurulması yönünde olduğu öğrenildi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 11:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre Bayraklı
Emre Bayraklı - 4 ay Önce

Yeni mah rasimpasa mah ve büyükdere mah sakinlerinin kullandığı D100 deki üst geçitin üstünün kapanması konusundaki çalışmalarınızı biliyor ve en kisa sürede olumlu sonuçlar olacağını ümit ediyor calismalarinizda başarılar

Derya Aras
Derya Aras - 4 ay Önce

Yeni mah.Önce suyuna kavuşsun.

Yasin Islam Oduncu
Yasin Islam Oduncu - 4 ay Önce

Muhtarim hizmetleriniz tartisilmaz.bu zamana kadar gelmiş geçmiş e iyi hizmet veren bir Abimiz olarak çok teşekkür ederiz.Her daim yanındayız.

Yavuz Birincioğlu
Yavuz Birincioğlu - 4 ay Önce

Hayırlı olsun Allah utandırmasın İnşAllah Hendeğimize hayırlı olsun

Necmi Kaba
Necmi Kaba - 4 ay Önce

Yeni mahalle semt pazarına kavuşuyorda bu nuriye mahallesine nedense hiç hizmet yapılmıyor ne var neyoksa hep yenş mahalle itfaiyeden yukarı sanayiye kadar olan bölgelere düzce belediyesimi bakıyor hep yeni mahalle

Aysegul Temel Kızıl
Aysegul Temel Kızıl - 4 ay Önce

Köprübaşı Mahallesini de unutmayın derim. Yıllardır yılan hikayesine döndü pazar olayı. Hep aynı yerlere bakım yapmayın. Adaletli bir şekilde, bütün mahallelerin eksiklerini görmelisiniz .

Ali bicak
Ali bicak - 4 ay Önce

Bence cuma günü olmalı ... Hendegimiz artık baya büyüdü ... Hele akşam üstü iş çıkışı trafik acayip kilit oluyor ... Bu sayede ikiye bölünür yoğunluk...

SIRADAKİ HABER