Hendek Yeni Mahalle de 1 Kilometre 800 Metre Asfalt Çalışması...

Yenimahalle’de alt yapı çalışmalarının tamamen bittiği 2028 sokakta sıcak asfalt serimi başlarken çalışmaları yerinde incelediler.

Hendek Haber 09.12.2021, 18:18 10.12.2021, 18:21
Hendek Yeni Mahalle de 1 Kilometre 800 Metre Asfalt Çalışması...
© HENDEK HABER

YENİMAHALLE’DE ASFALTLAMA BAŞLADI

Yenimahalle’de alt yapı çalışmalarının tamamen bittiği 2028 sokakta sıcak asfalt serimi başlarken çalışmaları yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Yaya yolları, otopark alanları, asfaltıyla ve güçlü alt yapısıyla sokaklarımızı yeniliyoruz. 2028 nolu sokağın ardından Beştepeler Caddesinde asfaltlama başlayacak ve sokaklarımız sırasıyla modern bir görüntüye kavuşacak” dedi.

Hendek Yeni Mahalle de 1 Kilometre 800 Metre Asfalt Çalışması...

1,8 KM UZUNLUĞUNDA

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun geçtiğimiz günlerde yapılan Aralık ayı meclisinde söz verdiği gibi alt yapısı tamamlanan Yenimahalle’de sıcak asfalt çalışması başladı. Bu kapsamda ilk olarak 1,8 kilometre uzunluğundaki 2028 nolu sokak sıcak asfaltla buluştu. Sıcak asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, son durum hakkında bilgiler paylaştı.  Babaoğlu’na Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ve Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli de eşlik etti.

Hendek Yeni Mahalle de 1 Kilometre 800 Metre Asfalt Çalışması...

YAYA YOLLARI - ASFALT - ÇİZGİ

Yenimahalle’de 119 sokağı kapsayan 5,7 kilometre uzunluğundaki yağmur hattı inşasının tamamlanmasının ardından sayısı 330’u bulacak olan yağmur suyu ızgara montajlarının tamamlanma aşamasına geldiğini ifade eden Başkan Babaoğlu, “Yağmur suyu hattı tamamlanan ve tüm işlemleri sona eren 2028 numaralı sokakta sıcak asfalt serimi başladı. Bu sokakta cep otoparklarıyla birlikte yaya yolu çalışması da yapılacak. Ardından yol çizgileri çekilecek” dedi.

Hendek Yeni Mahalle de 1 Kilometre 800 Metre Asfalt Çalışması...

SIRADA BEŞTEPELER VAR

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı yerlerin modern bir üst yapıya kavuşacağını ifade eden Babaoğlu, “ Güçlü alt yapıyla sağlam bir gelecek inşa ediyoruz. Alt yapısı tamamlanan tüm cadde ve sokaklarımız modern bir görünüme kavuşacak. Alt yapısı biten sokaklarımız yaya yollarıyla, sıcak asfaltıyla en güzel şekilde vatandaşımızın hizmetine sunulacak. Bu sokakta sıcak asfalt seriminin tamamlanmasının ardından Beştepeler Caddesi asfaltı başlayacak. Kademe kademe devam edecek. Şimdiden hayırlı olsun” dedi

 
 

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (6)
Enes Akyildiz Anahtarcı 2 ay önce
Okadar acemı amatör bir çalışma varkı bu haberı boyle yayınlanamak daha dogru. Hızmet yapılmış olsun dıye yapılmaz. Beştepeler okullar acımadan basladı cocuklar okumayı ogrencı hala devam edıyor, dolmuş hattı olan yolu o kadar daraltmak nedır servetiye caddesinde asfalt eklerı ve yol ortasındaki su mazgalları yol sevıyesınden ne kadar yuksek ve alacak oldugunu rıca ederım gıdın görün. Cumhuriyet okulunun karşısı bakkalın önundekı park yerıne 2 gun önce döşenen parkenın ölçmenıze gerek yok yamuklugunu bakın görün. Kım kımı denetliyor gunluk gecerken farkettıklerımı işin basındakıler göremiyor. geldı asfalt dökelımle olmaz bu işler.
Murat Sayan 2 ay önce
Enes Akyildiz Anahtarcı tebrik ediyorum seni sadece bahsettiğin yerler değil Hendeğin her yeri köstebek yuvası hele trafik İstanbul’u aratmıyor park yeri sıkıntısından
TC Mahfuz Erçakır 2 ay önce
Enes Akyildiz Anahtarcı bide dereboğazın mah görün 1007. Sokak ya saskı kazıyor kapatıyor gidiyor yol köstebek yuvası gibi bnm kapımın önüdeki çukurden ara geçerken düşme sesi eve geliyor çoçuklar oynarken birşey olacak diye kokuyoruz kaç defa belediye gidip şu beyaz masaya haber verdik tamam dendi mahalle azasıda kaç defa gerekli yerlere haber verdim dedi onada ilgileneceğiz demişler ama kaç ay oldu
Olmz Mine Melek 2 ay önce
Kaç kere başvuru yaptım kapı nin önü için bir parça yeri bile yapmadılar
Ilhan Mete 2 ay önce
Asfalt calismasi degilki yama calismasi...
Börekci Hasan Usta 2 ay önce
okullar tatil deyken yapilabilirdi. insanlara zulüm olmuş
umarım kar yağmadan hallolur
-1
kar yağışlı