banner194

Hendek Uludere Park Tesisleri yenileme çalışmaları sürüyor

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Uludere Park Sosyal Tesislerinin modern bir görünüme kavuşması adına kapsamlı bir yenileme çalışması başlatıldığını söyledi.

Hendek Uludere Park Tesisleri yenileme çalışmaları sürüyor

ULUDERE YENİ HALİYLE HENDEK’E ÇOK YAKIŞACAK

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Uludere Park Sosyal Tesislerinin modern bir görünüme kavuşması adına kapsamlı bir yenileme çalışması başlatıldığını söyledi.

GÖRSEL GÜZELLİK

Başkan Babaoğlu, Hendek Belediyesi Uludere Park Sosyal Tesislerinde başlatılan yenileme çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Çalışmaların hızla devam ettiğini ifade eden Başkan Babaoğlu, “Ekiplerimiz ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilecek şekilde Uludere Park Tesisleriyle ilgili yeni bir proje hazırladı. Modern mimari ve görüntüsüyle herkesin beğeneceği bu projemizi uygulamaya başladık ve kısa sürede tamamlanmasını hedefliyoruz. 10 dönüm arazi içindeki 560 metrekarelik tesis binası tamamlandığında, yeşilin gölgesinde görsel bir güzellik kazandırılmış olacak. Uludere Park yeni projesiyle bölgenin çehresini değiştirecek” dedi.

CAZİBE MERKEZİ

Babaoğlu, “Tesis içinde genişletme, mutfak ve lavabo kısımlarında yenilemeler yapılıyor. İç ışıklandırmalar ve bina dizaynı ile Uludere Park Tesisleri şehrimize çok yakışacak” dedi. Yapılacak çevre düzenlemelerine değinen Babaoğlu, “Çalışmalar kapsamında vatandaşlarımızın keyifli vakit geçirebilecekleri piknik alanları özel bölümlerle burada hizmete sunulacak. Ayrıca yenilenecek oyun parkları, yürüyüş alanları ve eşsiz manzarasıyla Uludere çok daha güzel bir görünüme kavuşacak. Bu düzenlemeler sonrasında Uludere Park Tesisleri Hendek’in cazibe merkezi olacak” dedi. Plan ve Proje Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmaların kısa sürede bitirilmesi hedefleniyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 14:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurettin
Nurettin - 2 ay Önce

göz var nizam var Allah aşkına bu sosyal tesi yapan mimar azıcık el vijdanına koyup mimariyi neye göre cami tarzında yapmış , bumu çağdaşlık mumu sosyal anlayışınız batsın böylemi olur sosyal tesisi

Köprübaşılı
Köprübaşılı - 2 ay Önce

ÖNCE ULUDEREYE AKAN LAİMLARINI AKMAZ ETSİNLER , HEM SİZ DEMİYORMUYDUNUZ BU TESİS RUHSATSIZ KAÇAK DİYE ŞİMDİ NE OLSUDA KAÇAK YAPIYI DÜZELTMECE YAPIYORSUNUZ

SIRADAKİ HABER