Hendek'te yürütülen çalışmaları sahada inceledi

Mahallelerde yürütülen çalışmaları inceleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek halkının kaynaklarını yerinde, etkin ve verimli kullanmaya özen gösteriyoruz. Hendek’in ihtiyacı olan her şey şuan hizmette önceliğimizi oluşturuyor” dedi

Hendek'te yürütülen çalışmaları sahada inceledi

‘Hizmette önceliği Hendekli belirliyor’

Hendek Belediyesine bağlı ekipler muhtarlardan ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışma temposunu her geçen gün arttırıyor. Mahallelerde bir yandan temizlik çalışmaları yapan ekipler, diğer yandan yol bakım, yama, malzeme serimi, kaldırım ve duvar yapımı ile büz yenileme çalışmalarını sürdürüyor.  Aciliyet durumuna göre planlı ve koordineli bir şekilde sahada görev yapan ekiplerin çalışmalarını yakından takip eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek’e hizmet için aşkla çalıştıklarını ifade etti. Büyükşehir Belediyesi tarafından Bıçkiatik - Eski bıçkı mahallesi grup yolunda yapılan asfalt çalışması sonrası bölgede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Babaoğlu, cami çevresi ve mahallenin genelinde yürütülen çalışmalar hakkında inceleme yaptı.

GÜVENLİ - GELİŞEN

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Göreve başladığımız günden bu yana daha önceden tespit ettiğimiz, vatandaşlarımızdan da gelen yoğun taleplerle ilgili olarak eylem planı hazırladık. İlçemizin dört bir tarafında sahada yoğun çalışmalar var. Sorunsuz bir Hendek istiyoruz. Hendeklinin görüşlerini, istek ve beklentilerini çok önemsiyorum. Onlardan gelen talepler hizmette önceliğimizi oluşturuyor. Mevcut kaynakların düzgün, adil, verimli ve yerinde kullanılması şuan olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor. Sık sık ifade ediyorum. Temel sorunlar çözülecek. Günü birlik değil, ilçemizin gelecek 50 yılını kucaklayacak planlı büyüyen, güvenli ve gelişen bir Hendek hayalimiz var. Bunun için çalışıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 11:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
UmitTüysüz
UmitTüysüz - 1 yıl Önce

ALLAH AŞKINA YARICA MAHALLE YOLLARINA DA BAKIN SAYIN BELEDİYE BAŞKANIM

SIRADAKİ HABER