Hendek'te Ulaşımında araç sayıları artıyor...

Hendek Gül Kooperatifi Anonim Şirketinin(A.Ş.) Genel Kurul toplantısı Başkan İhsan Kaplan ve yönetimi nezaretinde yapıldı. Toplantıda Hendek yolcu taşıma araçlarının sayısının 24’e çıkarılması kararı alındı.

Hendek Haber 02.07.2019, 14:39
Hendek'te Ulaşımında araç sayıları artıyor...

Sorunlar konuşuldu

Hendek Gül Kooperatifi A.Ş.  Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Başkan İhsan Kaplan himayesinde  gerçekleştirilen toplantıya üyeler katılarak sorunlarını dile getirdi. Genel Kurul toplantısında Divan Başkanlığına ise Sami Sunman seçildi. Toplantının ilk gündem maddesi vatandaşın duraklarda uzun süre beklemesi dolayısıyla yaşanan araç sıkıntısı dillendirildi.

Karar

Yolcuların daha rahat, durakta fazla beklemeden gidebilecekleri yerlere daha erken ulaşmalarını sağlamak amacıyla toplantıda; yolcu taşıma araçlarının sayısının 16 adetten 24 adete çıkartılması kararı alındı.  Alınan kararlar içerisinde her iki kişiye 1 araç düşmektedir. Gül Koop A.Ş. kayıtlı olarak 47 şoför hizmet vermektedir.

Teşekkür

Toplantı hakkında konuşan Divan Başkanı Sami Sunman, “Yapılan genel kurulda hiçbir sorun yaşanmadı. Tüm arkadaşlarımıza bizle ve divan kuruluna göstermiş oldukları ilgiden dolayı yönetim kurulu olarak teşekkür ediyorum” dedi. Kurul içerisinde oy birliği ile alınan kararlarda tüm sorunlar ibra edildi. 

Yorumlar (3)
Aydın Karagöz 3 yıl önce
Araçlarla bir sıkıntımız yokta bazı şöförlerin şöförlük le alakası bile yok sonuçta insan taşıyor lar şöförleri yenileseler daha iyi olur 60 yaşında adam reflex sıfır hertürlü kazaya açık
BU YORUM BİR ŞİKAYET OLARAK DA DEĞERLENDİRİLE BİLİR
Gulsum dıkmen 3 yıl önce
Soförlerınız cocuklu ve bebek arabalı yolculara karsı tutumunu degiştirmeli saygılı olmak bu kadar zor olmamalı
Veysel Yücebaş 3 yıl önce
Hendek Adapazarı otobuslerinin klimaları sadece ılık hava üflüyor. Adapazarina gidene kadar yada hendeğe gelene kadar ter içinde kalıyoruz. Birde şoförler diyor ki pencereleri kapatın otobüs sogusun. Klimanın kendisine Hayri yokki otobüsü sogutsun..
19
kapalı