Hendek'te Dikkatsiz Sürücü yüzünden canından oluyordu

Başpınar Mahallesi, Muammer Sencer Caddesi üzerinde yer alan İlçe Tarım Kooperatifinden yem alan bir sürücü, çarşı merkezinden gelmekte olan motosikleti görmeden yola çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Hendek Haber 29.02.2020, 10:43 29.02.2020, 13:00

Başpınar Mahallesi, Muammer Sencer Caddesi üzerinde yer alan İlçe Tarım Kooperatifinden yem alan bir sürücü, çarşı merkezinden gelmekte olan motosikleti görmeden yola çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Meydana gelen kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Hendek Muammer sencer caddesi üzerinde otomobilinin bagajına yem yükleyen bir sürücü ve birkaç kişinin yer aldığı otomobil, park alanından çıkmak üzere, caddeye doğru manevra yaptı. Manevra esnasında caddeyi kullanmakta olan motosiklet sürücüsü, otomobile çarpmamak için fren yapması sonucunda motosikletten düşerek başından yaralandı.

Meydana gelen kaza anın çevrede yer alan bir işletmenin kameralarına yansıdı, otomobilin, bir anda Sinyal vermeden yola çıkması,  arkadan gelmekte olan motosiklet sürücüsüne ağır ödetiyordu.

Motosiklet sürücü yaşamış olduğu durumu anlatırken Hendek’te sürücülerin, sinyal alışkanlığı olmadığı bu nedenle madi ve manevi kazaların sıkça yaşandığını belirterek, bu tarz kazaların yaşanmaması ve sürücülerin motosikletlilere karşı daha duyarlı olmasını rica etti.

Yorumlar (4)
Ali Saglam 12 ay önce
Önder Kelesoglu geçen heykel in orada 20 li yaşlarda bir genç yaya geçidinde elinde telefon duruyor korna çaldım dediki burası yayaların ne zaman gidersem ozaman geçersin öyle diyeceğini bilsem hiç gaz kesmeden ona vururdum
Önder Kelesoglu 12 ay önce
Hic yorum yapmak istemiyordum ama yine de kendimi tutamadım m, Sadeçe Hendekin Trafiği, böyle görünüyor, Polisin açısından, bizi rahat birakinda biz de sizi rahat bırakalım,radar cekmek daha sefkli, insanlarımız 80% yol benim yol vermem.yayalarda aynı ne kırmızı ne yeşil dinlerler. BELEDIYE VE POLIS TEŞKİLATI BU KONULARA EL ATMASI GEREK, BÖYLE BAŞI BOŞ TRAFİK OLMAZ
İbrahim Yurt 12 ay önce
Yaya densizlik etmiş ama yaya geçidine yaya ya yol vermeyen şoför lerde var bizzat denk geldim kendim
hayati kat 12 ay önce
40 yılımın geçtiği taş duvarlarından dahi belli olan Başpınar Mahallesi Remzi Efendi Caddesi NO:22 adersinde konuşlu bulunan ilçe Tarım Kredi Kooperatifi Kuruluş 1825 Remzi efendi caddesine taşınması 1965 kendimi bildim bileli bu yolda trafik sorundur.40 yıl öncede böyleydi şimdide böyle Selamlar
Namaz Vakti 22 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
1
parçalı az bulutlu