banner194

Hendek'te Belediye çalışmaları devam ediyor...

Hendek şehrinin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor. Yapılan her çalışmanın en kaliteli ve en hızlı şekilde halka sunulması için çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Turgut Babaoğlu, “Hedefimiz daha yaşanabilir bir Hendek” dedi.

Hendek'te Belediye çalışmaları devam ediyor...

‘Hedefimiz daha yaşanabilir Hendek

91 mahalle

91 mahallede çalışmalarını sürdüren Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; kanal temizliği, ot temizliği, yol bakımı, kilitli parke, kanal temizliği, malzeme serilmesi gibi birçok alanda çalışmalarını sürdürüyor. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun talimatları ile çalışmalarını sürdüren ekipler Aşağı Çalıca Mahallesi’nde kanal temizliği, Bıçkıatik Mahallesi’nde yolların bakımı, Bayraktepe Tesisleri çevresi, Noksel İlkokulu çevresi ve Sarıdede Mahallesi’nde ot ve genel temizlik yaptılar. Ayrıca bu çalışmaların yanında Köprübaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı yan yolda toplam 650 metre kare kilitli parke çalışması yapan ekipler,  Kadifekale Mahallesi’nde  yapılan yol çalışmasının ardından yağmur kanalı açım çalışmalarını da sürdürüyorlar.

Mutlu Hendek

Çalışmaların Hendek’in ihtiyaç duyulan her mahallesinde devam edeceğini ifade eden Başkan Turgut Babaoğlu,  “Başladığımız günden beri hizmeti kendimize şiar edinmiş bir idare anlayışı ile ilçemizin her köşesine dokunabilmek için bütün çalışma arkadaşlarımızla el ele vererek gayret gösteriyoruz. Bu çalışmalar bizim programımız dahilinde olduğu gibi vatandaşlardan gelen taleplerden de oluşmakta. Halkımızdan gelen tüm talepleri önem sırasına göre mutlaka değerlendiriyoruz. Ben bu bağlamda işlerin aksamaması için her türlü hava koşulunda var güçleri ile çalışan mesai arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyor, bizlerden destek ve güvenini esirgemeyen Hendekli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Hedefimiz daha yaşanabilir, daha mutlu bir Hendek” dedi. 

Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER