Hendek Şehit Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…

Hendek acil ulaşım eylem planı kapsamında sürdürülen kaldırım ve yol yapım çalışmalarının asfalt serim safhasına dün başlandı.

Hendek Haber 09.02.2021, 17:46 10.02.2021, 11:22
Hendek Şehit Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…
© HENDEK HABER

ŞEHİR MERKEZİNE SICAK ASFALT

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ulaşım eylem planı kapsamında yaya yolları ve alt yapısı yenilenen Başpınar Mahallesindeki güzergahta sıcak asfalt serimi çalışmalarının başladığını duyurdu. Babaoğlu asfalt çalışmalarının ardından peyzaj ve ışıklandırma yapılacağını söyledi.

Hendek Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…

Hendek Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…

Hendek Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…

YAYA YOLU VE ALT YAPI

Güvenli, konforlu ve modern ulaşım ağının önemli bir noktası olan Cumhur Yüzlü Caddesi, 1143 numaralı sokak ve Şehit Teğmen Gökhan Yaşartürk Caddesini kapsayan arterde çift taraflı kaldırım ve cep otopark çalışmalarını tamamlayan ekipler zaman kaybetmeden sıcak asfalt çalışmalarına başladı.  Yapılan çalışmalar kapsamında yolun çehresi değişirken yaya ve araç ulaşımı adeta nefes aldı. Sıcak asfalt çalışmalarını bitirmek üzere olan ekipler, bu çalışmalarının ardından peyzaj ve ışıklandırma işlemine başlayacak.  Daha sonra Ali Gaffar Okkan Bulvarında yapılacak ulaşım eylem planı çalışmaları kapsamında eski devlet hastanesinin önünde trafik güvenliğini sağlayacak dönel kavşak yapılacak.

Hendek Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…

Hendek Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…

HENDEK GÜZELLEŞİYOR

Etap etap devam eden ulaşım eylem planının tamamlanmasının ardından şehir trafiğinin nefes alacağını söyleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Yaya geçişlerinin güvenli olması ve trafik akışının kesintisiz devam etmesini hedefleyen çalışmalar yapıyoruz. Düzeni ve kuralları olan bir akışın sağlanması için çalışıyoruz.  Cumhur Yüzlü Caddesi, 1143 numaralı sokak ve Şehit Teğmen Gökhan Yaşartürk Caddesinde toplam uzunluğu 650 metreyi bulan güzergahta 195 araçlık cep otopark ve çift taraflı kaldırım yenileme çalışması yapıldı. Alt yapı güçlendirilerek, yağmur suyu hatları yenilendi, eskiyen ve işlevlerini kaybeden mazgallar yenileriyle değiştirildi. Şimdi bu güzergahta sıcak asfalt serim işlemi başladı. Bu sayede şehrimizin tüm sokak ve caddeleri modern bir görünüme kavuşuyor” diye konuştu.

Hendek Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…Hendek Gökhan Yaşartürk Caddesine asfalt serildi…

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (2)
Osman 9 ay önce
Tamamen göz boyamalık dün gördün migros tarafını yapmamışlar çünkü yetişmedi bile öteki asfaltı da mecliste bu hafta atacaz demişti atamadı şimdi diğer hafta başladı daha turgut un sözleri tutmuyor
Nuran 9 ay önce
hadi eyvAllah atınız 1000 metre 1 km asfaalta bu asfalta su oturmazmı nerde bunun alt yapısı sıvama mantıksız bir yatırım logar yok su nereye gidecek logarlaır gören varmı yazık heba ediyorsunuz hendek deki çukurları kapatsanız daha iyiydi
15
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı