Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Sarıdede mahallesinde patlama

Bugün 15:50 sularında Hendek Sarıdede mahallesi ekrem güney caddesinde patlama sesleri yankılandı. Patlamaların kaynağı gir süre sonra anlaşıldı.

Bugün 15:50 sularında Hendek Sarıdede mahallesi ekrem güney caddesinde patlama sesleri yankılandı. Patlamaların kaynağı bir süre sonra anlaşıldı.Hendek Sarıdede mahallesi tepecik bölgesinde yer alak Ekrem Güney caddesi üzerinde bulunan toplu konutları besleyen elektrik direğinin hemen dibinden patlama sesleri yükseldi.

Yaşanan durum öncesinde bölgede elektrik kesintileri yaşandığı, ekiplerin sabah saatlerinde patlamaların yaşandığı direğin hemen dibinde çalışma yaptıkları öğrenilirken. Patlama esnasında bölgede trafik ve kaldırımdan geçmekte olan vatandaşlara herhangi bir akıma kapılmamaları büyük bir tehlikenin farkına varmaları bir hayli zaman aldı. Patlamalar bir anlık paniğe neden olurken, bölgede yaşayan vatandaşlar, patlamaların nerede yaşandığını merak ederek apartman camlarına çıktılar.

Patlamalar beş dakika kadar sürmesinin ardından bölgeye gelen elektrik ekipleri, şebekede bulunan akımı keserek ilk müdahaleyi yaptıkları öğrenildi.

Bölgeden şans eseri geçmekte olan Hendek Haber köşe yazarı Bülent Yaman yaşanan patlamalara denk gelerek yetkililere haber vermesi, yaşanabilecek can kayıplarını önledi.

Bölgede yaşayan vatandaşlar yetkililere haber vererek müdahalenin hızlanmasına neden olan Bülent Yaman’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 11:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak Özkan
Burak Özkan - 7 ay Önce

Hala elektrikler gelip gitmeye devam ediyor ve bir bilgilendirme yok

Cavit akıcı
Cavit akıcı - 7 ay Önce

Bülent yaman iyibir haberciliğe imza atmış

a s
a s - 7 ay Önce

yarin okul var is var ve bu günden beri elektrik yok

ak parti sevdalısı
ak parti sevdalısı - 7 ay Önce

yıl oldu 2020 kocaman bir ilçede yeni bir belediye başkanı ve sorunlara sorunla çözülmeye çalışılıyor siz sizin turgutu seçin sonra bu devletten hizmet bekleyin.

GEREKSİZ
GEREKSİZ @ak parti sevdalısı - 7 ay Önce

SİZ SİZİN BAŞKANINIZI SEÇTİNİZ DE NE OLDU
_? ADAM KENDİ CEBİNİ DOLDURMAKTAN BAŞKA BİRŞEY YAPAMADI.

AK PARTİ SEVDALISI ; SİZİN ZAMANINIZDA YAPILMAMIŞ İŞLERE BAKINDA ONDAN SONRA KONUŞUN.

BİZİMTURGUT İYİKİ GELDİ

SIRADAKİ HABER