Hendek Meclis Üyelerine Veda Yemeği

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, beş yıllık görev süresini dolduran Hendek Belediye Meclis üyeleri ile veda yemeğinde biraraya geldi.

Hendek Haber 24.03.2019, 00:47 24.03.2019, 00:52
Hendek Meclis Üyelerine Veda Yemeği

Uyum içerisinde Hendek’imiz için güzel çalışmalar yaptık

Karadere Alabalık Tesisleri’nde düzenlenen veda yemeğinde konuşma yapan Başkan Püsküllü, beş yıl boyunca Hendek için hep birlikte güzel kararlara imza attıklarını belirterek “ Hepimiz Hendek’e hizmet etmek için seçildik ve uyum içerisinde Hendek’imiz için güzel çalışmalar yaparak bir dönemi tamamladık. Belediye meclisi olarak, karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde güzel bir çalışma dönemi geçirdik.  İnanıyorum ki bizden sonra gelecek arkadaşlar da aynı hassasiyetle Hendek’e hizmet edeceklerdir. Beş yıllık süre içerisinde yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum “ dedi.

Başkan Püsküllü ’nün adaletli ve hakkaniyetle çalıştığına hepimiz şahidiz

MHP Meclis Üyeliği ve grup sözcülüğünden istifa ederek Büyük Birlik Partisi’ne geçen Hüdaverdi Bahadır da, Başkan Püsküllü ile uyum içerisinde güzel çalışmalar yaptıklarını belirterek “ Başkan Püsküllü ’nün adaletli ve hakkaniyetle çalıştığına hepimiz şahidiz. Başarılı bir dönem geçirdik. Başkan İrfan Püsküllü ve meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum “ diyerek, “ELİF” yazılı tablo hediye etti.

Yorumlar (1)
SERCAN BAŞKAN 3 yıl önce
Sn İrfan Püsküllü nün hiç bir zaman partisine oy vermedim. Fakat etrafında sevilen, sayılan birisi. Hendek Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı hizmetler ortada. Hizmet yapmıştır. Eksikleri yok mudur tabi ki de vardır. meclis üyeleri ile birlikte uyum içerisinde çalışmış, hendek e faydaları olmuştur. Hepsinden Allah Razı olsun.
13
açık