Hendek Küçük Sanayi Sitesi’ne yeni yol

Hendek Belediyesi, Küçük Sanayi Sitesi’nde yeni açılan yolun kilit parke çalışmasını tamamladı.

Hendek Haber 28.02.2019, 12:46
Hendek Küçük Sanayi Sitesi’ne yeni yol

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Küçük Sanayi Sitesi alt girişine yeni yol açıldı. Ekipler, Sanayi esnafı ve vatandaşların kullanımına açılan 135 metre uzunluğundaki yeni imar yolunda 900 metrekare kilit parke çalışmasını tamamladı.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, gelişimini hızla sürdüren Hendek’te birçok yeni yollar açtıklarını belirterek “ Yeni açılan ve genişletilen yollarımızı altyapıları çalışmaları ile birlikte hizmete açtık. Küçük Sanayi Sitesi alt girişinde de başlatmış olduğumuz yeni yol açımı ve kilit parke çalışmasını tamamlayarak, sanayi esnafı ve vatandaşın kullanımına sunduk. Merkez ve uzak mahallelerimizde alt yapı,  yeni yol açma çalışmaları, yol bakım ve kilit parke tamiratları devam ediyor. Vatandaşlarımızın rahatı ve mutluluğu için Hendek’in dört bir yanında çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz “ dedi. 

Yorumlar (3)
Nusret 3 yıl önce
oy için yüzüne bakmadığınız kücük sanayinin yüzüne bakar oldunuz, hep kendinize menfi davranarak bu ilçeye hükmediyorsunuz 1 nisan şakası sizi ayılmanıza neden olacak
Güler Eyüp 3 yıl önce
Planda olmayan yollar ne olucak onlarda birdaha ki seçimemi kaldı
Güler Eyüp 3 yıl önce
Seçimler yokken bu yollar planda yoktu bugün seçim var yollar plana girdi insanları öyle bir aptal yerine koyuyorlarki milleti saf anlamaz sanıyorlar çocuk kandırıyorlar bizde yedik.
19
açık