Hendek Köşe Bucak Denetlendi…

İçinde bulunduğumuz salgın hastalığın yayılımın yavaşlatılması ve yok edilmesi için İçişleri Bakanlığı tarafından alınan kararla İl ve ilçelerde Kaymakamlık ve bağlı bulunan ekiplerce denetimler sürdürülüyor. Hendek’te de dün denetim zamanıydı…

Hendek Haber 02.10.2020, 12:25 02.10.2020, 12:41

İlçe Kaymakamı İlçe Merkezinde saatlerce süren korona denetimine bizzat katılarak işletmelerde tek tek esnafların korona önlemlerine uyup uymadığını denetledi… Çok sayıda Polis ekibi Kaymakama destek verdi… Hendek’te İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi kapsamında ilçe merkezinde sürdürülen denetimlerde çok sayıda esnaf ziyaret edilerek, uyarıları Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan ve Hendek İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Alataş , Hendek İlçe Müftüsü Murtaza Hür, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk katılarak vatandaşlara KOVİD-19 mikrobunun yayılımını azaltacak örnekler vererek uyardı, dikkat edilmesi gerektiğinin vurgusunu yaptı.

Hendek’te bulunan berber, Camii , lokanta, market, kahvehane, büfe ve çay ocaklarını denetleyen Kaymakam Acır, Hendek Esnaflarına ve vatandaşları da maske ve sosyal mesafe konusunda uyarak , esnafın bu konularda öncülük yapıp örnek olmasını istedi.

Hendek Köşe Bucak Denetlendi…

Hendek Köşe Bucak Denetlendi…

Hendek Köşe Bucak Denetlendi…

Hendek Köşe Bucak Denetlendi…

İşletmelerin girişlerinde yer alan uyarı yazıların bulunup bulunulmadığı konusunda da denetimlerini sürdüren ilçe kaymakamı ve beraberindeki heyet yaklaşık 1 saat Hendek’i köşe bucak denetledi, caddelerden sokaklara geçildiği denetimlerde vatandaşlar virüse karşı duyarlı ve önlem almaları istendi.

Hendek Köşe Bucak Denetlendi…

Hendek Köşe Bucak Denetlendi…

Yorumlar (3)
Cengiz Soylu 2 yıl önce
iyi güzel de bu sizin yanınızdaki polisler varya onlar siz gelmeden haber veriyor maske takmayanlara siz onları göremiyorsunuz onlara ne demeli kaymakam geliyor maske takın demekte ne demekmiş basacaksınız cezayı polis görevini yapacak zabıta görevini yapacak, takmayanlar yüzünden takanların hayatı riske ediliyor.
Kamil Yorulmaz 2 yıl önce
O kadar eminsen polisin haber verdiğinden git şikayette bulun gereken yapılsın emin değil sende kimseyi zan altında bırakıp polisler diye genelleme yapma
Vatandaş 2 yıl önce
Göstermelik hendekliler sizi arkanızı döndüğünüzde herkes aynı tas aynı hamamdalar böyle olmaz denetim
15
parçalı bulutlu