Hendek Korona virüs konusunda siren çalıyor…

Sağlık Bakanlığının Hayat eve sığar programı tarafından gelen verilere göre ilçemiz Hendek’in belirli bölgelerinde korona siren çalmaya devam ediyor…

HENDEK HABER
Hendek Korona virüs konusunda siren çalıyor…

Uygulama ilçede yer alan cadde ve mahallede  geçmişten bugüne coronavirus vakaların risk derecelerine göre renklendirerek bölge bölge sunmakta.

Uygulamaya yeni eklenen özellikler ile HES kodu alına bilirken, Hendek ilçesinin Yeni Mahalle Bölgesi, İlçe Merkezi ve ilçe merkezine çıkan caddelerinin bazı kesimlerinde korona virüs’e rastlandığı renklerle gösterilmekte.

Hendek Korona virüs konusunda siren çalıyor…

Yeni Normal döneminde Vatandaşlara virüsün dağılımını ve yayılmasını önlemek amacıyla onlarca genelge cıkarıldı, genelgelerin riayet edilip edilmediği noktasında, ilçede sık sık denetimler südürülsede, ilçe merkezinde yoğun bir kesim maske takma nana alışkanlığını sürdürerek, tüm hendek ilçesini riske etmeye devam ediyor.
Hendek Korona virüs konusunda siren çalıyor…

Not : Tablolardaki renklerin anlamları şu şekilde belirtilmiştir. Kırmızılar durumu ciddi hastanede,  Maviler durumu orta,  Morlar evde izlem,  Yeşiller sadece virüs var şikayeti yok evde izolasyon ve izlemde olan korona virüs hastalarını temsil ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 23:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehtap Görüm
Mehtap Görüm - 3 hafta Önce

Renklere göre adlandırırsak kırmızı ağr hastenede olması gereken bu haritada mahalle olarak neden hastane degilde farklı yeri gösteriyor örneğin çevre yolu

Firdevs Kahveci
Firdevs Kahveci - 3 hafta Önce

İyki bu korona cıktı bu millet ne yazacaktı bilmem vAllahi o kadar abartıkarki hayırlısıyla biter inşAllah

Ramazan Keleşoğlu
Ramazan Keleşoğlu - 3 hafta Önce

Salın korkuyu millete aferin!

Özlem Altuntaş
Özlem Altuntaş - 3 hafta Önce

Bu virüs yurt dışından nasil geldiyse tekrar oyle yayiliyo insanlara sokağa çıkma yasağı geleceğine tatil kapıları kapatın giriş çıkış yurt dışına yasaklayın hemm cebimız dolsun hemde maske haberi yapalimi birak8n artik.

Hatice Sütlü
Hatice Sütlü - 3 hafta Önce

Maskeyi iki kolada takın efendim geçer belkide

SIRADAKİ HABER