Hendek Korona virüs konusunda siren çalıyor…

Sağlık Bakanlığının Hayat eve sığar programı tarafından gelen verilere göre ilçemiz Hendek’in belirli bölgelerinde korona siren çalmaya devam ediyor…

Hendek Haber 26.09.2020, 23:16 26.09.2020, 23:24
Hendek Korona virüs konusunda siren çalıyor…
© HENDEK HABER

Uygulama ilçede yer alan cadde ve mahallede  geçmişten bugüne coronavirus vakaların risk derecelerine göre renklendirerek bölge bölge sunmakta.

Uygulamaya yeni eklenen özellikler ile HES kodu alına bilirken, Hendek ilçesinin Yeni Mahalle Bölgesi, İlçe Merkezi ve ilçe merkezine çıkan caddelerinin bazı kesimlerinde korona virüs’e rastlandığı renklerle gösterilmekte.

Hendek Korona virüs konusunda siren çalıyor…

Yeni Normal döneminde Vatandaşlara virüsün dağılımını ve yayılmasını önlemek amacıyla onlarca genelge cıkarıldı, genelgelerin riayet edilip edilmediği noktasında, ilçede sık sık denetimler südürülsede, ilçe merkezinde yoğun bir kesim maske takma nana alışkanlığını sürdürerek, tüm hendek ilçesini riske etmeye devam ediyor.
Hendek Korona virüs konusunda siren çalıyor…

Not : Tablolardaki renklerin anlamları şu şekilde belirtilmiştir. Kırmızılar durumu ciddi hastanede,  Maviler durumu orta,  Morlar evde izlem,  Yeşiller sadece virüs var şikayeti yok evde izolasyon ve izlemde olan korona virüs hastalarını temsil ettiği belirtildi.

Yorumlar (5)
Mehtap Görüm 8 ay önce
Renklere göre adlandırırsak kırmızı ağr hastenede olması gereken bu haritada mahalle olarak neden hastane degilde farklı yeri gösteriyor örneğin çevre yolu
Firdevs Kahveci 8 ay önce
İyki bu korona cıktı bu millet ne yazacaktı bilmem vAllahi o kadar abartıkarki hayırlısıyla biter inşAllah
Ramazan Keleşoğlu 8 ay önce
Salın korkuyu millete aferin!
Özlem Altuntaş 8 ay önce
Bu virüs yurt dışından nasil geldiyse tekrar oyle yayiliyo insanlara sokağa çıkma yasağı geleceğine tatil kapıları kapatın giriş çıkış yurt dışına yasaklayın hemm cebimız dolsun hemde maske haberi yapalimi birak8n artik.
Hatice Sütlü 8 ay önce
Maskeyi iki kolada takın efendim geçer belkide
18
açık
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı