Hendek Kick Boks karşılaşmalarında yer değişikliği

Yarın akşam (16 Ağustos Cuma) Bayraktepe Arena’da yapılacak olan Kick Boks Türkiye - Dünya Karması Şampiyonlar Ligi müsabakası hava muhalefeti nedeni ile yeni Hendek Spor Salonu’na alındı.

Hendek Haber 15.08.2019, 12:19 16.08.2019, 02:33
Hendek Kick Boks karşılaşmalarında yer değişikliği

Yarın akşam (16 Ağustos Cuma)  Bayraktepe Arena’da yapılacak olan Kick Boks Türkiye-Dünya Karması Şampiyonlar Ligi müsabakası hava muhalefeti nedeni ile yeni Hendek Spor Salonu’na alındı.

Yarın akşam saat 20.00’de Bayraktepe Arena’da yapılacak olan Kick Boks Türkiye-Dünya Karması Şampiyonlar Ligi müsabakası hava muhalefeti nedeniyle TEM bağlantı yolu üzerinde bulunan yeni Hendek Spor Salonu’na alındı.

Şampiyonaya gitmek isteyen vatandaşlar için Hendek Belediyesi tarafından saat 17.30’dan itibaren Büyük Camii önünden otobüsler kaldırılacak.

Yorumlar (1)
Necati 3 yıl önce
bırakın bu fasarya kavga dövüş sporlarını , eskiden deli yürek vardı şimdide siz başlamayın, kurtlar vadisi bitti biteli kavga dövüş ezlemeyen vatandaşa kötü örnek olmayın zabıta müdürleri spor faaliyetlerinden kaldırım işgaliyelerine bakamaz oldu eyyy hendek aç gözünü ruya görmeyi bırak bu pofpoflu spor etkinlikleri hendek'e bak hendekeee babaoğlu sende bu yolda şakcaksınya bişe demiyorum
15
parçalı bulutlu