Hendek iş ve trafik kazası asayiş olayları…

Hendek 2. OSB Bölgesinde yer alan iş kazası ve Kargalıhanbaba Mahallesinde yaşanan trafik kazası olaylarını sizler için derledik…

Hendek Haber 08.10.2021, 22:20
Hendek iş ve trafik kazası asayiş olayları…
© HENDEK HABER

Hendek 2. OSB Bölgesinde yer alan iş kazası ve Kargalıhanbaba Mahallesinde yaşanan trafik kazaolaylarını sizler için derledik… 

İŞ KAZASI

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 07 Ekim 2021 Perşembe günü saat:16.30 sıralarında, A. isimli işyerinde çalışan Y.B.(1968’d.lu/E) çalıştığı makineye kolunu çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI (2 OLAY)

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 06 Ekim 2021 Çarşamba günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI (2 OLAY)

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 04 Ekim 2021 Pazartesi günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI (2 OLAY)

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 05 Ekim 2021 Salı günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır. 

TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (JANDARMA TRAFİK)

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 05 Ekim 2021 Salı günü saat 14:20 sıralarında, C.Ö.(1966’d.lu/E) ve H.M.(1961’d.lu/E) isimli şahısların yönetimindeki araçlar ile dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile çarpışmaları sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

Yorumlar (0)
23
açık