Hendek Haber Anketi Tamamlandı…

Yerel Seçim atmosferinde olduğumuz şu günlerde bir ankette biz yapalım dedik. Geçen Hafta 13 Mart Çarşamba günü Hendek Haber tarafın dan 7 gün süreli bir anket planladık ve siz okurlarının oylarıyla seçmen nezdindeki adayların oy olmasını istedik. 

Hendek Haber 20.03.2019, 16:38 28.03.2019, 20:41
Hendek Haber Anketi Tamamlandı…

Yerel Seçim atmosferinde olduğumuz şu günlerde bir ankette biz yapalım dedik. Geçen Hafta 13 Mart Çarşamba günü Hendek Haber tarafın dan 7 gün süreli bir anket planladık ve siz okurlarının oylarıyla seçmen nezdindeki adayların oy olmasını istedik. 


Bugün anketimizin 7 günü ve anetimizin sonuçlarının açıklanmasının zamanı geldi. Geçen 6 günde İlk günkü oy oranlarının bir kaç katı oy kullanıldı. Tüm ayların oy oranları arttı, bu artış mevcut olan adayların % lik ortalamasından büyük değişiklikler meydana geldi.

Anket  Sonuçlarının 1 gününde anketin suistimal edilmesi nedeniyle , kalan 6 günü anket sonuçlar kısmının kapatılarak sürdürülmesi kararını almştık.

Buna göre 7 gün süren  Hendek Haber anket sonuçları siz çok değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

1010 oy kullanıldı  oy oranları ve sayıları şu şekilde oldu

Millet İttifakı Adayı Ahmet MERCAN : 29 0y
Cumhur İttifakı Adayı Ali Kemal SOFU : 441 oy 
Bbp Adayı Turgut BABAOĞLU : 512 oy 
Saadet Adayı Yasir YÜKSEK : 28 oy 
 


 

Yorumlar (7)
İbrahim Kalaycı 3 yıl önce
Siz bu anketlere inanıyormusunuz kandırmayın milleti yapacağınız iş işteğil bu kadar yalan söylemek ne anlam taşıyor biliyormusunuz insanları koyun yerine koyup istekleriniz doğrultusunda kullanıyorsunuz ummadığınız aday başksn olur ise ne yapacaksınız inandırıcılığınız güvenirliliğiniz kalırmı siz düşünün şeffaf ve tarafsız olun
HÜSEYİN yemiş 3 yıl önce
Inönü gibi
Açık oy gizli tasnif
Başladığınız gibi devam etseydiniz
Gerçek sonuçlara yakın çıkardı anket
Beceremediniz
Ahmet mehmet falan 3 yıl önce
Cahillik turgutu seçtirir akıl ve güç sofuyu Ali kemal sofuyu Ali inci,irfan PÜSKÜLLÜ,ve şenay sakal ın ALI KEMAL SOFU ya destek vermedigini hendekte kime sorarsanız size söyler fakat RTE bir konuşmasında muhalefet partilerini destekleyen AKP liler var onlarla seçimden sonra gorusecegiz demiştir. INSAALLAH o kisilerin arasinda bu üc kiside olur.akp olmasaydı ALI INCI hala ögretmenlik yapardı AKP olmasaydı ŞENAY SAKAL un ve kepek satardı .AKP olmasaydı IRFAN PÜSKÜLLÜ yu hendekte kimse tanımazdı .kendi ceplerini doldurdular şimdi AKP ye RECEP TAYYIP ERDOĞAN a arkalarıni döndüler .RTE bunu yermi .millet vekilleri geldiği zaman podyumlarda boy göstermeleride onları kurtaramayacak.Bu uç silahşörun korkusu ALIKEMAL SOFU secimi kazanırsa birdaha o belediyenin kapısindan iceri giremeyecekler sikinti bu .bu yuzden TURGUT BABAOĞLUNU destekliyorlar.o kazanırsa padisahliklari devam edecek.fakat ALI KEMAL SOFU bu üc silahşöre rağmen seçimi kazanacak .demek ıstediğim bu anlamış sinizdir sanirim
Hendegin Sesi 3 yıl önce
Serif Solak ali ihsan diye hitap ettigin kisi milletvekilimiz saygili ol terbiyesizlik yapma seni besleyenler bi gun gelir kendilerine bile faydalari olmaz bilesin. Senin ve senin gibi dusunenlerin ser ittifakinin ekmegine yag surenlerin ne bu dunyada ne ahirette sonlari mechul

------------------------------------------------------------------------------------------

Ankette kendi istediginiz adayi kazandi gostermissiniz tebrik ediyorum sizi. Yorumlari neden yayinlamiyorsunuz bunu da anlamis degiliz.

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu ankete cok guldum.Buyuk farkla onde giden akparti+MHP sonuclar gizlenince sonra acilinca geride goateriliyor. Zaten bu haber sitesinin turgutcu olmadihini hendekte bilmeyen var mi. Turgutun haberleri sisiriliyor ama aklarti+MHP adayinin haber basliklarinda cumhur adayinin ismi bile kullanilmadan haberleri sunuluyor. Ankette istediginiz kisiyi onde gosterdiniz, klavye sizin elinizde ama bu anketi saklayin 31 martta lazim olacak size. Eger durustseniz yureginiz varsa yorumumu yayinlayin silmeyin bari.

------------------------------------------------------------------------------------------

Anket kendin cal kendin oyna olmus :)
Şerif solak 3 yıl önce
50 bin seferde anket yaplsa sonuç budur oynarsan milletin ayarlaryla oynar millette senin ayarlarnla ali ihsan
On numara 3 yıl önce
Anket bence yanlış olmuş akp adayının oyu çok bence yüzde 30 anca olur oda hendeğe alıcı gözüyle bahmayan bi haber olanların oyları..
Veysel yücebaş 3 yıl önce
Hadi bu anketi de bosverelim. Peki şuan Hendek'te iktidar olan parti 1 Nisan sabahı masalarını toplarken belediyeyi terk ederken ne diyeceksiniz. Büyük merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.
29
açık