Hendek Ekipleri Yolda Kalan vatandaşa destek

Hendek Zabıta Ekipleri gelen talep ve çağrıları değerlendirerek, her koşulda vatandaşın talep ve isteklerini yerine getiriyor.

Hendek Haber 13.04.2020, 00:30 13.04.2020, 14:56

Hendek Zabıta Ekipleri gelen talep ve çağrıları değerlendirerek, her koşulda vatandaşın talep ve isteklerini yerine getiriyor.

İstanbuldan izin belgesiyle yola çıkan bir vatandaşın yolda bulmuş olduğu akaryakıt istasyonlarının kapalı olması sebebiyle, akaryakıt alamadığını ve Sakarya Hendek’e geldiğinde TEM otoyolunda çıkmak zorunda kaldığını ve akaryakıt istasyonuna gelmeden yakıtının bittiğini belirten şahıs, belediye ekiplerine ulaştığını belirterek şunları söyledi.

“Şöyle, sokağa çıkma yasağı olduğu için aracımızı doldurmamıştır, biraz yakıtımız vardır. İstanbul dan yola çıktık seyahat izin belgemiz var, İstanbul’dan yola çıktık, hastamız var onun yanına gidiyoruz. Otobanda maalesef yakıt almadık, otobandan çıktık , sakarya tarafına doğru, aracımın yakıtı bitti, aracımız gitmedi yolda kaldık, sağolsun zabıta arkadaşlar bizi aldılar, yakıtımızı aldık getirdiler, bize doldurdular yardımcı oldular, bizde aracımızı doldurduk, yolumuza devam edeceğiz, çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Hendek Ekiplerimiz seyahat izin belgesi bulunan ve yolda kalan vatandaşa yardıma koşarak bir an evvel evlerine dönmesi için gayret sarf ettiler.


 

Yorumlar (0)
23
az bulutlu