Hendek de durdurulan projeye yeniden onay çıktı...

Dün Gerçekleştirilen Meclis Toplantısında, geçen yıl planlanan ve bağlanmaya çalışılan ve ardından durdurulduğu açıklanan projeye 2021 yılı içerisinde başlayacağını Hendek Belediye Başkanı müjdeledi….

Hendek Haber 07.01.2021, 09:38 08.01.2021, 13:07
Hendek de durdurulan projeye yeniden onay çıktı...
© HENDEK HABER

Meclis toplantısında değerlendirmelerde bulunan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Salgının sona erdiği, sağlık dolu günlerde açılış ve temel atma törenleriyle yeni bir şahlanış yılı bizi bekliyor” dedi. Onaylanan Süleyman Seba Spor Kompleksi projesinin hayırlı olmasını dileyen Babaoğlu, “Tüm projelerimizde olduğu gibi Süleyman Seba Kompleksi Hendek’in adını modern şehirler sıralamasında bir üst lige taşıyacaktır” 

Başkan Projenin onaylanmasında ve köstek olmasında emeği geçen herkese teşekkür etti .

Onaylanan bu projemize tam destek veren Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Sakarya Valimiz Sn. Çetin Oktay Kaldırım’a, MHP Grup Başkanvekilimiz ve Sakarya Milletvekilimiz Sn. Muhammed Levent Bülbül’e ve ilgili kurumların yöneticilerine bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Süleyman Seba Spor Kompleksi projesi Sakarya’ya bir kez daha hayırlı olsun. Tüm projelerimizde olduğu gibi Seba Kompleksi Hendek’in adını modern şehirler sıralamasında bir üst lige taşıyacaktır.
 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 15 Nisan 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
9
parçalı az bulutlu