Hendek Beylice’de yol yenileme çalışmaları

Hendek ilçesi uzak mahallerde yol bakım ve onarım çalışmaları Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam ediyor...

Hendek Haber 22.02.2019, 15:23
Hendek Beylice’de yol yenileme çalışmaları

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Beylice Mahallesi’nde 1000 metre uzunluğundaki yolda stabilize yol bakım çalışmaları yaptı.

Hendek Belediyesi hizmette dur durak bilmiyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol-bakım-onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. ‘Önce İnsan’ sloganıyla sosyal belediyeciliği misyon edinen Hendek Belediyesi birçok alanda yaptığı hizmetlerle ses getiriyor.

Çalışmaları yakından takip eden Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, yapılan çalışmaların önemine dikkat çekerek; “Mahallelerimizdeki yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarımızı ivedilikle sürdürüyoruz. Daha yaşanabilir, altyapı sorunu olmayan, uygar bir kent bizim en büyük hedefimiz. ”dedi.

Yorumlar (3)
Serkan 3 yıl önce
Ne çalışması yapıldı ki? Çukurları kum çakılla doldurdular, hepsi o.
Serkan 3 yıl önce
Şükretmeyi biliriz dert etme sen! Seçim öncesi bunları lütuf ve hizmet diye yutturmaya çalışanlara sandıkta cevabımız hazır.
Yüksel 3 yıl önce
daha ne istiyorsun, yıllardır çukurları doldurmaları için sıra bekledik bu gün doldurdular şükürler olsun çukursuzuz, oturda şükret çukurlu yolları olanlarda var
29
açık