Dünkü Açılışta Az Kaldı Saçları Yanıyordu…

Siyasi partilerin Hendek'te düzenledikleri programlarda meşale çılgınlığı, adayların saçlarını yakarcasına düşünülmeyen durumlara sebebiyet verdiği bir kez daha gözler önüne serildi. 

Hendek Haber 21.02.2019, 17:27 21.02.2019, 17:53

Dün Hendek Yenimahalle Seçim irtibat büromuzun açılışını için Yeni Mahalle de yoğun meşhale gösterileriyle karşılanan Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce , Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu , Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal , Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu ve Milliyetçi Hareket Partisi Hendek Mhp İlçe Başkanı Burhan Namlı , Hendek Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Bedia Yılkın  açılış alanına yürüdükleri esnada, yakılan karşılama meşhalelerinden bir tanesi yürümekte olan Yeni İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’ın üzerine gelmesi sonuçu, bir hayli panik yaşattı.

Karşılamak amacıyla yakılan ve vücudunuzun herhangi bir alanında büyük bir yanık meydana getire bileceği kaçınılmaz olan ve dışarıdan bakıldığında güzel görünen fakat ciltle temasa geçtiğinde büyük hasarlar bırakacak olan meşale, İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal In, başını teğet geçti, geçmesine yetti. 

Umarız siyasi karşılamalarda kullanılan meşalelerin, can ve mal kaybı yaşanmayacak şekilde kullanılması noktasında bu büyük bir ders olmuştur.

Yorumlar (2)
Fisun Genç 3 yıl önce
Düştükleri şu duruma bakarmısın, önde bir cazgır, bağıra bağıra başkan karşılıyor bu mu gönüllere girmek bu mu , böyle zihniyet olmaz olsun
Adem 3 yıl önce
birinin gözü kör olacak, sonra ne yaptık biz diyecekler, gösteriş uğruna yapılan bu açılışları kınıyorum
19
açık