Başkan Babaoğlun dan tenis molası 

“Başkandan Yorucu tempoya tenis molası”ilçemizde yapılan davetleri geri çevirmeyen belediye başkanı Turgut Babaoğlu hafta sonu Kargalıhanbaba da bulunan Denef Park tesislerinde bir nişan törenine katıldı.

Hendek Haber 12.07.2019, 12:28 12.07.2019, 13:52
Başkan Babaoğlun dan tenis molası 

Nişan töreni için yapılan davetleri geri çevirmeyen belediye başkanı Turgut Babaoğlu hafta sonu Kargalıhanbaba da bulunan Denef Park tesislerinde katıldığı nişan töreni sonrası istekleri kırmayarak tenis kortuna fotoğraf çektirmek için girdi. 

Ama dayanamayıp eline raketi alınca tüm marifetlerini gösterdi spor ekipmanları olmadan girdiği kort da herkesi şaşırtan Babaoğlu hazırlık idmanını başarıyla tamamladı.

Tenise daha fazla zaman ayırmak istediğini belirten Babaoğlu kulüp yönetimi ve üyeler ile fotoğraf çektirerek başka bir davete katılmak üzere yola çıktı.


 

Yorumlar (3)
Eyüp Atik 2 yıl önce
Başkan sana tüm sporlar yakışıyor kulak aldıma bu söylenenlere her daim yanındayız
Nurten 2 yıl önce
Hendek haber sende babaoğlu şakşakcılarınamı katıldı bıravo size bravo arkada dönen oyunları böyle tatlı tatlı sunuyorsunuzya pesss vAllah pes
sakinadam 2 yıl önce
Hendek halkı başkanını seçmiştir Ankara dan değil Hendek ten KARAR verileceğini kanıtlamıştır.Başkan gittiği yerde sevgi ve ilgi ile karşılanmaktadır.Beğenmeyen ilk seçimde kendi partisi ve adayı için daha çok çalışır.Kararı da Hendek halkı verir.
24
kapalı
Namaz Vakti 21 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı