Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Başkan Babaoğlun dan tenis molası 

“Başkandan Yorucu tempoya tenis molası”ilçemizde yapılan davetleri geri çevirmeyen belediye başkanı Turgut Babaoğlu hafta sonu Kargalıhanbaba da bulunan Denef Park tesislerinde bir nişan törenine katıldı.

Başkan Babaoğlun dan tenis molası 

Nişan töreni için yapılan davetleri geri çevirmeyen belediye başkanı Turgut Babaoğlu hafta sonu Kargalıhanbaba da bulunan Denef Park tesislerinde katıldığı nişan töreni sonrası istekleri kırmayarak tenis kortuna fotoğraf çektirmek için girdi. 

Ama dayanamayıp eline raketi alınca tüm marifetlerini gösterdi spor ekipmanları olmadan girdiği kort da herkesi şaşırtan Babaoğlu hazırlık idmanını başarıyla tamamladı.

Tenise daha fazla zaman ayırmak istediğini belirten Babaoğlu kulüp yönetimi ve üyeler ile fotoğraf çektirerek başka bir davete katılmak üzere yola çıktı.


 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 13:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyüp Atik
Eyüp Atik - 13 ay Önce

Başkan sana tüm sporlar yakışıyor kulak aldıma bu söylenenlere her daim yanındayız

Nurten
Nurten - 13 ay Önce

Hendek haber sende babaoğlu şakşakcılarınamı katıldı bıravo size bravo arkada dönen oyunları böyle tatlı tatlı sunuyorsunuzya pesss vAllah pes

sakinadam
sakinadam - 13 ay Önce

Hendek halkı başkanını seçmiştir Ankara dan değil Hendek ten KARAR verileceğini kanıtlamıştır.Başkan gittiği yerde sevgi ve ilgi ile karşılanmaktadır.Beğenmeyen ilk seçimde kendi partisi ve adayı için daha çok çalışır.Kararı da Hendek halkı verir.

SIRADAKİ HABER