Az kaldı eziliyordu… Arkasındaki Bayanı fark etmedi...

Dün yaşanan olayda, Terminalden henüz yeni inmiş bir bayan, valizleriyle Hendek Terminalinden bir aracın arkasında durmakta iken, geri geri gelen aracın, fark etmesi sonrasında hafif şekilde çarptı.

Hendek Haber 04.11.2020, 13:40 04.11.2020, 15:59
Az kaldı eziliyordu… Arkasındaki Bayanı fark etmedi...
© HENDEK HABER

Dün yaşanan olayda, Terminalden henüz yeni inmiş bir bayan, valizleriyle Hendek Terminalinden bir aracın arkasında durmakta iken, geri geri gelen aracın, fark etmesi sonrasında hafif şekilde çarpması ile otomobili fark edebildi...

Yaşanan olayda bayanın bir anda valizinin arkasından çarpması sonucu kısa süreli bir panik yaşadı. Ardından geri manevra yapan otomobil sürücüsü , inerek bayandan özür diledi.

Dikiz aynasından bir anlık bakmadığını, yan aynalardan da kendisini fark etmediğini belirten otomobil sürücüsünün hafif şekilde çarptığı bayan dan özür dilemesinin ardından yaşanan olay tatlıya bağlandı.

Az kaldı eziliyordu… Arkasındaki Bayanı farketmedi…

Hendek Terminalinde yaşanan olayda , Özellikle kalabalık alanlarda, geri manevra yağacak otomobil sürücülerinin çok dikkat etmeleri gerektiği bir kez ortaya çıktığı olayda, yaralanan olmazken, bir anlık dikkatsizlik sonucu büyük korku yaşandı…

Az kaldı eziliyordu… Arkasındaki Bayanı farketmedi…

Yorumlar (0)
14
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı