banner194
banner194

Sosyal İşler Müdürleri Hendek'te bir araya geldiler

Her ay düzenli olarak bir ilçede yapılan ve Belediye Sosyal İşler Müdürlerinin bir araya geldiği, toplantı Hendek’te yapıldı.

Sosyal İşler Müdürleri Hendek'te bir araya geldiler

Sosyal Hizmetler Hendek'te toplandı

Toplantıya Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Serdivan, Erenler, Adapazarı, Akyazı, Geyve, Arifiye, Sapanca, Söğütlü, Taraklı, Kaynarca, Ferizli, Karasu, Kocaali ve Karapürçek Belediye’lerinin Sosyal Hizmetler Müdürleri katıldı.

Hendek Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan toplantı Bayraktepe’de gerçekleşti. Toplantıya,  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Davut Yüce ve ilçelerin sosyal hizmetler müdürleri katıldı.  Hendek Belediyesi adına misafirleri Sağlık İşleri Müdürü Kemal Atala karşıladı. Atala,  misafirlerini Hendek’te yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgilendirerek, faaliyetlerini anlattı. Ardından diğer belediyelerin sosyal işler müdürleri de faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.


Toplantı sonrası misafirleri ziyaret eden Başkan Püsküllü, sosyal hizmetler müdürleri ile tek tek selamlaştı ve kendilerini Hendek’te ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Davut Yüce, ilçe sosyal hizmetler müdürlerini yapılan çalışmalar ile ilgili bilgilendirerek,  her ay bir ilçede toplanarak istişarede bulunduklarını, çok hayırlı ve güzel işlere imza attıklarını söyleyerek, kendilerini ağırlayan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve ekibine teşekkür etti.

Toplantı sonunda, misafirler Hendek Kültürevi’ni ve Bayraktepe’yi gezdi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 21:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER