banner194

Hırsızlık Yapan Dede Yakalandı

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ekipleri salı pazarında hırsızlık yapan yaşlı dedeyi hırsızlık yaparken suç üstü yakaladı.

Hırsızlık Yapan Dede Yakalandı
banner180
 Hırsızlık İçin Hendeği Mesken Tutan Dede Suç Üstü Yakalandı

Salı günleri pazar kurulan yerde Emniyet ekipleri devriye sırasında K.S (55) isimli şahıstan şüphelenmeleri üzerine bir süre şüpheli şahsı takibe aldılar. Takip sırasında Hırsız dedenin bir çiçekçiden çiçek çaldığını farkeden pazar yeri ekipleri K.S'yi suç üstü yakaladılar. 2013 yılında fındık alım satımı yapandan dükkandan fındık çalan K.S o dönemde kamera görüntülerinden tespit edilmişti. Ancak hırsız dede bulunamadığından yakalamamıştı. Pazar Yerinde yakalanan  hırsız dede emniyet ekipleri tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilerek adli işlemlerini başlattılar. 

Emniyet yetkilileri Suç ve suçlularla mücadelede kararlı olduklarını belirterek Hendek halkının  huzur ve güveni için vatandaşlarımızın bu gibi durumlarda 155 Polis İmdat hattını arayarak bilgi vermelerini söylediler.Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 15:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
sadık sadık
sadık sadık - 4 yıl Önce

üçbeş kilo fındık ile bir tutam çiçek çaldı diyemi bu bütün tatava.peki ya alkışladığımız hırsızlar

Sadıga
Sadıga - 4 yıl Önce

bu ulkede imf den para alıp daha devlketin kasasına girmeden calınan paralardan hiç kimse bahsetmiyor. hangisi dürüst hiçbiri millet sadece en azından görevini en iyi yapana oy veriyor .. hırsızlıgın kucugu buyugu olmaz hırsızlık hırsızlıktır.

Hendek sakini
Hendek sakini - 4 yıl Önce

önemli olan hendek in huzuru,polis teşkilatına teşekkürler,demek ki hendek emniyeti elinden geleni yapmaya çalışıyor.bizlerde emniyete yardımcı olursak hendek e sahip çıkabiliriz.

GencMücahitler
GencMücahitler - 4 yıl Önce

Hirsizligin cezasi Dinimizdeki emri el kesmektir.butun hirsizlari meydana biraksalar cezasini ben versem ellerini kopartmazsam...

Gülizar Bayrakdar
Gülizar Bayrakdar - 4 yıl Önce

Az da olsa sonuc olarak bir suctur hırsızlık cezasi ona göre verilir elbet.

SIRADAKİ HABER