Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te Yelkenci ailesinin acılı günü

Hendek İlçemiz esnaflarından Yelkenci Sürücü Kursu sahibi Kerim Yelkenci’nin oğlu ,Merhum Nevzat Yelkenci ve Şerafettin Kırımlı’nın torunları, Şener Yelkenci’nin ağabeyi Kocaeli Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim görevlisi Taner Yelkenci geçirdiği kalp krizi neticesinde dün akşam aramızdan ayrıldı.

Hendek'te Yelkenci ailesinin acılı günü
İlçemiz esnaflarından Yelkenci Sürücü Kursu sahibi Kerim Yelkenci’nin oğlu ,Merhum Nevzat Yelkenci ve Şerafettin Kırımlı’nın torunları, Şener Yelkenci’nin ağabeyi Kocaeli Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim görevlisi Taner Yelkenci geçirdiği kalp krizi neticesinde dün akşam aramızdan ayrıldı.

Merhum Taner Yelkenci’nin cenazesi bugün ikindi vakti Başpınar Mahallesindeki hanesinden alınarak Hendek Merkez Yeni Camiye getirildi.Burada kılınan İkindi namazına müteakiben Merhum’un cenazesi Hendek Şevketiye Köyü aile kabristanlığına defnedildi.

Merhumun cenazesinde, mesai arkadaşları, öğrenciler, sevenleri, akrabaları son yolculuğunda Yelkenci ailesine taziyelerini ilettiler.

Hendek Haber ailesi olarak, merhum Taner Yelkenciye Allah’tan rahmet, Yelkenci ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2013, 21:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
WWWWWWWWW
WWWWWWWWW - 7 yıl Önce

biricik hocamız,mekanınız cennet olsun.sizi çok seviyoruz ve hiç unutmayacağız.gözümüz de yaş kalbi̇mi̇z de hüzün biraktiniz hocam,yokluğunuza alişmak çok zor olacak.si̇z bi̇r melekti̇ni̇z hocam,cennete uçtunuz...

NURULLAH AYDIN
NURULLAH AYDIN - 7 yıl Önce

allah rahmet etsın gerı klan aılesıne sabrı cemıl dılerım yuce mevladan

SIRADAKİ HABER