banner194

Hendek’te Muhtarlar Dernek Yönetimi Haber Yanıtlıyor

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı İsmet İskefiyeli ve yönetimi son çıkan haberlere yanıt vermek üzere basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda geçen haftalarda Muhtarlar derneğinden istifa eden 4 muhtar hakkında çıkan haberleri eleştiren ve haberleri yanıtlayan Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yöneteni, basın bülteni yayınlamaktansa basın toplantısı yapmayı tercih ederek bu gün 11 : 00 de bazı basın mensuplarını çağırıp bazılarını çağırmadan basın toplantısı düzenleyerek, kamu oyunu çıkan haber hakkında kapsamlı bilgilendirdiler.


Haber Yorumlayan Yönetim Kurulu


Geçen hafta yapılan habere cevaben yapılan basın toplantısında, kayda geçen istifa dilekçeleri konusunda çıkan haberler odaklı açıklamalarda bulunarak durumu yorumladılar. 


1 tane değil, 91 başkan 


Tüm mahalle muhtarlarını temsilen yapmış olduğu açıklama da kendine oy veren ve vermeyenlere ayrı davranış sergilediklerini dile getirerek istifa eden, muhtarların bu nedenlerini aksini idea ederek, aksi durumda, yeni mahalle muhtarlığını ve dernek başkanlığını bura kırım diyerek, böyle bir şey olamaz olmasını belirten olursa,  tüm kurumları bura kırım şeklinde oldu. 

Haberi Çıktığı Kurum Davet EdilmediÇıkan haberin Yayınlayan site sahibini davet etmeden haberini sahiplenip, yorumlayıp çıkan haberi kamuoyuna sunan Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yönetimi,  haberin çıkartan kişiyi davet etmeyerek büyük ayıp işlemiş bulunmaktadır. Açıklamanın çıktığı yayın organını davet etmeyerek asıl ayrımcılığı Hendek Muhtarlar Derneği ve Yönetimi yapmıştır. 


Çıkan haberde kamuoyuna bilgilendirmek üzere yönetimini toplayarak kendilerini haklı olduklarını dile getirirken, neden tek taraflı davrandıkları, neden haberin asıl muhatabıyla görüşmeyip, davet etmedikleri konusunda durup bir düşünmeleri gerekmektedir.


HENDEK HABER

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2015, 19:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Antepli
Antepli - 5 yıl Önce

gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır.

vasvi turan
vasvi turan - 5 yıl Önce

bu dernek başkanlığını, has ve has hendek ilçesi kütüğüne kayıtlı insanlar yapmalı, böyle sonradan görmeler oldukca daha çokk haber olursunuz, şimdi çok iyi yaptığınızı sanarak bu acıklamayı carşaf çarşaff yayınlayın sizde yanlışsınız yanlış yapıyorsunuz, şu mubarek ramazan ayında, yaptığınız işmi, fetoculardan daha fetocusunuz, o cu bucu o oy vermedi bu oy verdi, dedikodunun daniskasını yazmışsınız... karıları geçtiniz karılarıı,

SIRADAKİ HABER