banner194

Hendek Emniyetinden "Silahlı Sevince Son"Kampanyası

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro (TDP) Amirliği tarafından bayramlarda atılan silahlı sevinçler sonrası yaşanan hüzünlere son vermek amacıyla "Bayramınız Hüzne Dönüşmesin ve Silahla Sevince Son" sloganı ile ilçe de çalışma başlattı.

Hendek Emniyetinden "Silahlı Sevince Son"Kampanyası

 HENDEK EMNİYETİNDEN "SİLAHLI SEVİNCE SON" KAMPANYASI

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından bayramlarda atılan silahlı sevinçler sonrası yaşanan hüzünlere son vermek amacıyla "Bayramınız Hüzne Dönüşmesin ve Silahlı Sevince Son" sloganı ile ilçe de çalışma başlattı.

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi İlçe merkezinde bulunan reklam Panolarına bilgilendirici afişler asılırken, hazırlanan afişler camilere, caddelere, iş yerlerine ve vatandaşların görebilecekleri yerlere asılıyor. "Bayramınız Hüzne Dönüşmesin ve Silahla Sevince Son" sloganı ile başlatılan çalışma ile bayramlarda atılan silahların atılmasının önlenerek olası üzücü sonuçların önüne geçilmesi planlanıyor.

Emniyet yetkilileri, bu güzel ve mutlu günümüzde silah kullanarak başkalarının hayatlarını, sevinçlerini hüzne boğmamak için "Silahla Sevince Son" diyerek bütün vatandaşlarımızın bayramını tebrik ettiklerini, güzel bir bayram geçirmelerini istediklerini ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2015, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER