Hendek Belediye Başkanı İnci’ye bir ödül daha

Başarılı hizmetleri ve çalışmalarıyla halkın takdirini kazanan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Güncel Haberler 13.12.2013, 13:55 13.12.2013, 16:06
Hendek Belediye Başkanı İnci’ye bir ödül daha

Kaliteli ve sosyal belediyeciliği ilke edinen Başkan İnci, Buhara 4’üncü Medya Ödülleri’nde ‘Yılın Sosyal Belediyecilik’ ödülüne layık görüldü.

Sosyal belediyecilik

Rixos Otel’de düzenlenen ödül töreni, siyaset, sanat ve iş dünyasını bir araya getirdi. Gecenin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz ve Elif Güvendik üstlendi. Sunucu Vatan Şaşmaz, Başkan İnci’yi anonsu sırasında engelliler ve kardeşlik projelerine verdiği önemi anlatarak “Başkanımız yurtiçinde ve yurtdışında yaptığı hizmetlerle sosyal belediyecilik örnekleri sergilemiştir. Kendisini tebrik ediyoruz.”dedi. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, ödülünü sanatçı Safiye Soyman’ın elinden aldı.

Hoşgörü ile aşılamayacak engel yok

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Belediyesi olarak ülkemizdeki sevgiye, barışa, dostluğa, Kardeşliğe katkı sağlamak, şehirlerarası diyaloğu arttırmak için tüm projelerde yer almaya hazır olduklarını belirterek, “Sevgi ile, adaletle, hoşgörü ile aşılamayacak hiçbir engel yoktur. Bunlar karşılıklı güvenin oluşmasını sağlayacak en temel unsurlardır. Kardeşlik hikâyelerini çoğaltarak, hep beraber güzele, iyiye koşalım. Onu nesiller boyu yaşatarak, dostluk, kardeşlik ve barışın çimentosunu atalım.”diye konuştu.

4.sü düzenlendi

Her sene çeşitli konularda yılın “En İyi”lerini seçen Buhara Dergisi, bu sene dördüncüsünü düzenlediği “Buhara 4. Medya Ödülleri”nde sanat, siyaset ve iş dünyasından halk oylaması ile seçilen başarılı isimlere ödüllerini verdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alpaslan, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Yelken Federasyonu Başkanı Ahmet Gençtürk, aldı.
Yorumlar (4)
hendekli 9 yıl önce
bizim başkan yine ödül aldı hendege yabtıgı hizmetten miş nasılya bu ödülü verenler kör herhalde ama onlar hendegin sadece bayrak tebesini hgm sni biliyor ulan gelinde bizim yaşadıgız mah köbrü baş mah görün bakalın sayın başkana ödülmü yoksa yazıklar olsun sana başkanmı derler oylarımız haram olsun sana başkan.
kemaliyeli 9 yıl önce
sakat sandalyesinde gezerken evini acele el koyma yaparak elinden alan adama özürlüler için yaptığı çalışmalar için ödül verilmiş ahhhhhh memleket ne hallere düştü bakın . mahallemize acale kamulaştırma yapıp evlerimizden atacak adama verdiğimiz oylar haram olsun sana verilen ödüllerin her biri azap meleğin olsun.
hayri 9 yıl önce
başkanımıza yeni caminin yanındaki kadın pazarı dediğimiz yeri satıp o güzel camimizi binaların arasına hapis ettiğinden bizde ödül vermeliyiz tabi böyle bir şey olmaz burada hala bir açıklama bekliyoruz koskoca belediye caminin yanındaki yeri satıp bizlere niye ihanet etti neden burada milletin menfaatini korumayıp kişinin menfaatini korudu bunu ali inci açıklasın açıklayamadığı için bunun bedelini bu parti ödeyecek inanın bundan önce hep bu partiye oy verdik ama bunu hazmedemiyoruz bunun bedelini ödeteceğiz
hendekli 9 yıl önce
köprübaşımı dogru niye yatırım olmuyo biliyomusun
önce sen kendini ve geçmişini sorgula ondan sora başakana sitem et
19
kapalı