Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Faturamatik'in AGDAŞ bayiliği Hendek'te açıldı.

Türkiye'nin en büyük tahsilat kanalı olan Faturamatik bayisinde,doğalgaz faturalarınızın haricinde elektrik,su,telefon,gsm(avea,vodafone,turkcell),internet faturalarınızı da ödeyebilirsiniz. Ayrıca lira yüklemeleri TTNET ve Dıgıturk başvuruları,oyun pin yüklemeleri hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Faturamatik'in AGDAŞ bayiliği Hendek'te açıldı.
Türkiye'nin en büyük tahsilat kanalı olan Faturamatik bayisinde,doğalgaz faturalarınızın haricinde elektrik,su,telefon,gsm(avea,vodafone,turkcell),internet faturalarınızı da ödeyebilirsiniz. Ayrıca lira yüklemeleri TTNET ve Dıgıturk başvuruları,oyun pin yüklemeleri hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Tüm faturalarınızı bir vezneden ödeyebilme imkanı veren ödeme noktası,banka alt yapısında ve güvencesinde faaliyet göstermektedir.Tüm faturalarınızı nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.Faturamatik AGDAŞ,gerek duyulan hizmeti verebilmek için müşterilerini bekliyor.


NOT:Ödendi makbuzu üzerinde bulunan referans numarasını www.faturamatik.com.tr web sitemizde yer alan borç sorgulama bölümüne girerek ödenen faturalarınızın durumu 7/24 öğrenebilme imkanı vermektedir.
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2015, 01:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER