Başkan'ı makamında ziyaret ederek plaket takdim ettiler

Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret ederek plaket takdim ettiler.

Güncel Haberler 20.12.2017, 11:44
Başkan'ı makamında ziyaret ederek plaket takdim ettiler

Eğitim, eğitim, eğitim…

Eğitim ilçemizde hak ettiği noktaya gelmeli

Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaretlerinde, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Başkan İrfan Püsküllü’nün eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederek, “Şimdiye kadar yaptığınız çalışmaların bundan sonraki yapılacak çalışmalara temel olmasını arzu ediyoruz.”dediler.

Başkan Püsküllü, eğitim, öğretim hayatımıza yapılan yatırımların devletimizin temelini teşkil edeceğini ve aynı zamanda gençlerimizin ilim irfan sahibi olmalarını sağlayacağına dikkat çekerek, “Belediyelerin görevi geçmişte olduğu gibi sadece yol, su, kanalizasyon hizmetleri ile sınırlı değil. Yaptığımız hizmetlerde sosyal,kültürel ve eğitim yönünden alt yapının oluşmasına katkı sağlamanın ilçemizin geleceğine önemli bir yatırım olacağını düşünüyoruz. Bu nedenle okullarımızın fiziki ve teknik ihtiyaçlarının giderilmesi her zaman önceliklerimiz arasında olmuştur. Hendek’te eğitimi hak ettiği yere taşımak hepimizin birinci önceliği olmalı”dedi.

Yorumlar (0)
5
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı