banner194

Yeni Başkanlık sistemi ile ilgili konferans

Sivil toplum kuruluşlarının ve Hendek Belediyesinin katkıları ile Başkanlık Sistemi başlıklı 6 Nisan 2015 pazartesi akşamı saat 20:00 de konferans düzenlenecektir.

Yeni Başkanlık sistemi ile ilgili konferans

 Başkanlık sistemi nedir 

Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan isteği üzerine başkanlık sisteminin halka anlatılmasını hedeflenen bu konferanslar  ülke genelinde yapılmaktadır. Başkanlık sisteminin ülkemize katacağı değerlerin ve ülkemize yaşayacağı avantajların konu edileceği konferans 6 Nisan pazartesi akşamı  Hendek ticaret merkezi konferans salonunda yapılacaktır. 

Konferansa konuşmacı olarak siyaset bilimci ve kanal 24 yorumcusu Ömer turan ve Diriliş postası gazetesi yazarı Eren Şentürk ve televizyon programcısı Kenan Yasan katılacaktır. 

Konferansı organize eden sivil toplum kuruluşları temsilcileri tüm Hendek halkının faydalanacağı bu güzel konferansa katılım sağlamalarının kendilerini sevindireceği vurgusunu yaptılar.


Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2015, 19:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

ak-sarayin ve hükümeti̇n başkanlik si̇stemi̇ni̇n propagandasini yapacak kadrolu ve kadrosuz ti̇mleri̇; tüm yurt sathinda "psi̇koloji̇k harekat" turlarina başladi. ama ne yaparlarsa yapsinlar, sonuç onlarin bekledi̇ği̇ gi̇bi̇ olmayacak. son çirpinişlardir bunlar...

SIRADAKİ HABER