Hendek’te Organ Bağışı konulu konferans düzenlenecek

7 Kasım 2019 tarihinde Saat: Hendek Ticaret Merkezi konferans Salonunda bir konferans düzenlenecektir. İlçe Sağlık Müdürlüğü Tüm Hendek halkını Organ Bağışı konferansına davet ediyor.

Hendek Etkinlik 07.11.2019, 10:30 11.11.2019, 12:20
Hendek’te Organ Bağışı konulu konferans düzenlenecek

Hendek Belediyesi ve Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde bugün saat 14.00’da Organ Bağışı konusunda Hendek Ticaret Merkezinde konferans düzenlenecek.

Organ Bağış Haftası nedeniyle Hendek Belediyesi ile Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde konferans düzenlenecek. Organ Bağışı konusunda bilgi ve duyarlılığı artırmak üzere 7 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’da Hendek Ticaret Merkezi konferans Salonunda düzenlenecek konferansa tüm Hendek halkı davet edildi.

Yapılan açıklamada, “Türkiye’de organ bağışının istenilen düzeye ulaşmasında ve toplumda yeterli duyarlılığın oluşmasında bilgi eksikliği, önyargılar ve yanlış inanışlar önemli rol oynuyor. Düzenlediğimiz konferansımızda organ bağışı yapan ve bağışla birlikte sağlıklı olarak hayatına devam eden bireylerin katılım sağlayacağı etkili iletişim ile farkındalık geliştirilmesi hedeflenmektedir” denildi.

Yorumlar (0)
7
açık
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı