banner194

Hendek'te Çocuklara renkli anlar yaşattılar

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek örgütü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Hendek Atatürk Parkında çocuklarla buluşarak kutladılar.

Hendek'te Çocuklara renkli anlar yaşattılar

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek örgütü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Hendek Atatürk Parkında çocuklarla buluşarak kutladılar. Cumhuriyet Halk Partisi Hendek Kadın Kolları Başkanı Nevin Kuru Şeşen ve Gençlik Kolları Başkanı Döndü Kara ve yöneticileri bir etkinlik düzenlediler.

Hendek Atatürk Parkında düzenlenen etkinlikte palyaçolarla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklarla Atatürk Parkında buluştular. 

Çocuk bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlikte çocukların kutlayan siyasiler, çocukların bayramlarını kutlayacak yüzlerine  resimler çizerek çocuklara renkli anlar yaşatıyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 11:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nedim
Nedim - 1 yıl Önce

Daha dün ağaçları kestiler diye yaygara kopartan sizler, şimdi çimlere basıp organizasyon yapıyorsunuz oluyor mu örnek olmayan bu durum, hendek haber sizide kınıyorum 3 tane çocuğu boyadılar diye manşetten haber yapıyorsunuz şunlara bak

SIRADAKİ HABER