Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Babaoğlu'ndan Hendek Mitingine Davet

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu 24 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan “Büyük Hendek mitingine” tüm Hendek’lileri mitinge davet etti.

Babaoğlu'ndan Hendek Mitingine Davet

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu 24 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan “Büyük Hendek mitingine” tüm Hendek’lileri mitinge davet etti. Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ‘’ Değerli Hendekliler seçim öncesi bu güzel günde Büyük Hendek Mitinginde tüm vatandaşlarımız davetlidir. Bu özel günde kıymetli sanatçılarımız İsmail Türüt, Bayar Şahin ve Abhaz Derneği Dans ekibi aramızda bulunacaktır. 24 Mart 2019 tarihinde saat 16.30’da Hendek Belediyesi önü açık otoparkında gerçekleştirilecektir. Tüm Hendekliler davetlidir. Birlikte Başaracağız ‘’ dedi.
 

Haber: Büyük Birlik Partisi Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 14:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Leman Han
Leman Han - 1 yıl Önce

eeee sizinde şişirdiğiniz balon sönecek, ne horon ve zurna, ne kemençe sizi kurtarırmı sanıyorsunuz bu balon el bet patlayacak o zaman yanan o oylar size gelmeyen binlerce oyun hesabını nasıl veremiyeceksiniz. babasının oğlu gelse, sofuyu deviremeyecekler...

SIRADAKİ HABER