Babaoğlu Hendeklileri bu kampanyaya davet ediyor...

Hendek’te 31 Mart yerel seçimler sonrasında Turgut Bababoğlu’na gelen ve makam koridorlarını renklendiren çiçeklerin anlamlı bir projede yer alması için ilk günden itibaren çalışmalar dürdürmekteydi.31 Mart Yerel Seçimlerinde Hendek Belediye Başkanı seçilen Turgut Babaoğlu, tebrik için gelen çiçekleri ihaleye çıkarıyor.

Hendek Etkinlik 09.05.2019, 14:00 09.05.2019, 14:36
Babaoğlu Hendeklileri bu kampanyaya davet ediyor...

31 Mart Yerel Seçimlerinde Hendek Belediye Başkanı seçilen Turgut Babaoğlu, tebrik için gelen çiçekleri ihaleye çıkarıyor. İhaleden elde edilecek gelirle engelli nakil aracı alacaklarını söyleyen Başkan Turgut Babaoğlu, ihaleye destek olmak isteyen herkesi 10 Mayıs Cuma Günü saat 14.00’te Hendek Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleşecek açık artırmaya davet etti.


Başkan Turgut Babaoğlu çiçek gönderen, telefonla arayan ve bizzat gelerek hayırlı olsun dileğinde bulunan hemşerilerine teşekkür ederek, “Mahalli İdareler Seçimi ile birlikte göreve başladığımız andan itibaren tebrik amaçlı hediye gelen çiçek ve bitkiler sayesinde belediyemizin koridorları botanik bir bahçeye döndü. Bu konuda bir kez daha herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu görsel şölenin öylece yitip gitmesine gönlümüz el vermedi, başka yerlerde yaşayabilsinler, daha büyük bir amaca hizmet etsinler diye kendilerini satışa çıkıyoruz.İlçemizdeki engelli ve hasta vatandaşların ulaşımlarını kolaylaştırmak, hayata katılmalarına öncü olmak amacıyla Engelli ve Hasta Nakil Aracı edinmemize destek olmak, temsili satış gelirleri ile taşın altına elinizi koymak isterseniz Atatürk Parkı içerisindeki Nikah Salonumuza 10 Mayıs 2019 saat 14:00'da sizleri de bekleriz.”dedi.

Yorumlar (0)
28
açık