İlçemiz Hendek’te dün yaşanan iki trafik kazasında altı kişi çeşitli şekillerde yaralandı…

İlk Kaza Hendek Trafik Polislerince kayda geçen Balıklı İhsaniye Mahallesinde yaşanırken,  Diğer bir kaza ise Jandarma Bölgesi Olan Sofular Mahallesinde yaşandı. 

Hendek Balıklı İhsaniye Mahallesinde, 21 Haziran 2021 Pazartesi günü saat:04.30 sıralarında, T.E.(1965’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek aynı istikamette ilerleyen İ.B.(1988’d.lu/E) yönetimindeki araca çarpması sonucu meydana gelen kazada (5) kişi yaralanmıştır. (Yaralılardan Z.B. (2014’d.lu/K)’nin hayati tehlikesi devam etmektedir) 

Kitabının imza günü ve söyleşi programı için Hendek’e geldi… Kitabının imza günü ve söyleşi programı için Hendek’e geldi…

Şüpheli Jandarma tarafından sevk edildiği adli makamlarca ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılarak tahkikata başlandığı öğrenildi.

Hendek Sofular Mahallesinde, 20 Haziran 2021 Pazar günü saat:17.30 sıralarında, A.F.(1965’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır.

Hendek İlçe Jandarma Komutanlığınca tahkikata başlandı.