Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Türkiye Muhtarlar Derneği Hendek Şubesinden Belediyeye Ziyaret

Türkiye Muhtarlar Derneği Hendek Şube Başkanı İsmet İskefiyeli ve yönetimi Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret ettiler.

Türkiye Muhtarlar Derneği Hendek Şubesinden Belediyeye Ziyaret
Türkiye Muhtarlar Derneği Hendek Şube Başkanı İsmet İskefiyeli, ziyarette fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek “Hendek’te bir ve beraber olmak istiyoruz” dedi.


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Bizler hepinize ayrım yapmadan hizmet için varız. Sizlerden gelen talepleri de mümkün olduğu kadar yapmaya gayret ediyoruz. Sizler de vatandaşların sorunlarını bize getirin, Mahallelerinizdeki sorunları sizler daha iyi biliyorsunuz. Sizin verdiğiniz bilgiler bizler için önemlidir.

Muhtarlarımız bizim için önemlidir. Sizler bizim mahallelerdeki gözümüz ve kulağımızsınız. Her zaman sizlerle beraber uyum içerisinde çalışacağız” diye konuştu.  
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 17:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
vuslat eri
vuslat eri - 5 yıl Önce

bir gurup muhtar belediyeyi ziyaret eder, onlar hep ziyaret ediyorlar ilginç olan şudur ki burada bir gurup muhtar var, muhtarların tümüne hizmet veren bir belediyecilik anlayışı olmalı. iskefiyeli aşa iskefiyeli yukarı bu nedir, püskülüü başkan bu adam koltuğunu alır haberin olsun,.

SIRADAKİ HABER