banner194

Püsküllü, Ayhan’ı ziyaret etti

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MARKA( Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ) Genel Sekreteri Mustafa Ayhan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunduk.

Püsküllü, Ayhan’ı ziyaret etti
6 yıl Hendek Kaymakamlığı görevini sürdürdükten sonra MARKA( Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ) Genel Sekreterliği’ne atanan Mustafa Ayhan’ı ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Ayhan’a hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Hendek Kaymakamlığı döneminde Hendek’te uyumlu bir çalışma gerçekleştirdiklerini ve ortak akılla hareket ederek güzel hizmetler yaptıklarını ifade eden Başkan Püsküllü, “Mustafa Ayhan beyefendiye biraz gecikmiş bir ziyarette bulunduk.

Kendisi 6 yıl ilçemize hizmet etti. Bu dönem de birlikte çalışma imkânı bulduk. Kendisi hizmet eden kişiliği ile ilçemizde güzel çalışmalara imza attı.

Şimdi daha geniş kitlelere hizmet edecek, yeni görevinde başarılar diliyorum.”dedi.  Ayhan, Başkan İrfan Püsküllü’ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
 
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 09:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

hendek halkı ne "doğu marmara kalkınma ajansını" ne de "doğu marmara kalkınma ajansı genel sekreteri eski hendek kaymakamı mustafa ayhan'ın hatay kırıkhan'a yapılan atamasının durdurulup bu göreve getirilme hikayesini" bilmiyor. eğer bilselerdi, çok üzülürlerdi (!) en iyisi mi boş verin siz. kervanları yürüyor nasıl olsa. bilip de tatlı canınızı sıkmayın bence...(!)

recep şeker
recep şeker - 4 yıl Önce

bir aydır bu marka ile ilgili haberler yapıyorsunuz ama marka nın ne olduğunu kaç kişi biliyor, hatta siz biliyormusunuz, bir kerede şıunu doğu marmara kalkınma ajansı diye açarak yazsanız.

SIRADAKİ HABER