Himpaş çalışanları ile bir araya geldi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, belediye birim amir ve personelleri ile moral motivasyon toplantılarını son olarak HİMPAŞ çalışanları ile biraraya gelerek tamamladı.

HENDEK BELEDİYESİ 08.12.2017, 12:26 11.12.2017, 11:20
Himpaş çalışanları ile bir araya geldi

Hendek’imiz geçmişten miras, gelecek nesillerimizden emanet

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, Uzak Mahalleler Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Harun Kaynak, daire amirleri ve personel katıldı.

Başkan Püsküllü Personel ile biraraya geldi


Personelimiz sağlıklı olacak ki verimli olsun

Başkan Püsküllü, çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür ederek “ Sizler bedenen çalışan personellerimizsiniz. Personelimizin sağlığı ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Personelimiz sağlıklı olacak ki verimli olsun. Sizler bizlere ailelerinizin emanetisiniz. Hendek’imize hep birlikte hizmet ediyoruz.  Hepiniz görevlerinizi özveri ile yapıyorsunuz. Halkımızın memnuniyeti de bizler için çok önemlidir. Bu şiarla halkımıza layık en güzel hizmetleri hep birlikte yapacağız. Sizler sürekli arazide çalıştığınız için her şeyden haberiniz var. Gördüğünüz eksiklikleri yada size gelen talepleri bizlere iletmelisiniz. Güzel, verimli ve kazasız belasız bir yıl geçirdik. İnşallah 2018 yılında da hep birlikte hizmetlerimizi layıkıyla yapacağız. Bu güzel ilçemiz bizlere geçmişten miras, gelecek nesillerimizden de bize emanettir “ dedi.

Yemek sonrası Başkan Püsküllü, personel ile sohbet ederek sorunlarını dinledi.   

Yorumlar (1)
Mehmet 4 yıl önce
Bu gerçekten güzel olmuş çünkü personelinin kıymetini bilinmesi gerek onlar olmazsa hendeki pislik götürür ALLAH razı olsun arkadaşlardan
22
açık
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı