banner194

Hendek'te Tıp Bayramı Doktorlarla Kutladı

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Akın Kaya’nın ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlayarak, "Ömrünü insan sağlığına adayan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı kutlu olsun" dedi.

Hendek'te Tıp Bayramı Doktorlarla Kutladı
 “Sizlerle iftihar ediyoruz”
Hendek’te Mimoza Restoran’da bir araya gelen sağlık personelini ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayarak, "Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretleriniz bizler için iftihar kaynağıdır.” dedi. İnci,  Yeni Hendek Devlet Hastanesi’nin temelinin kısa zamanda atılacağı müjdesini vererek sağlık personeline gül hediye etti.


“Hayatlarımızı İnsanlık yoluna adayacağız”

Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Akın Kaya da "Hipokrat Yemini ederek başladığımız doktorluk mesleğinde hayatlarımızı insanlık yoluna adayacağımıza söz veriyoruz. Hastaların sağlıklarına kavuşması için her gün hayatlarını ortaya koyan cesur yürekli, başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere tüm doktorlara ve sağlık çalışanlarına verdikleri bu özverili mücadele için teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarının bu özel gününde bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Ali İnci, bizlere güç vermiş ve tüm meslektaşlarım için moral olmuştur." Diye konuştu.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER