banner194

Hendek'te Küçük başkan talimatlar yağdırdı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, temsili Hendek Belediye Başkanı olan Ebra Cömert, talimatlar yağdırdı

Hendek'te Küçük başkan talimatlar yağdırdı
banner180
Küçük başkandan talimat


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Şehit Mahmutbey Ortaokulu öğrencileri, Müdür Yardımcısı İsmet Düzgün ve öğretmenleri Nalan Öztürk ile birlikte Hendek Belediye Başkanını ziyaret etti. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün programı nedeniyle misafirleri, Başkan Yardımcısı Sinan Baylan karşıladı. Şehit Mahmutbey Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Ebra Cömert, temsili olarak Belediye Başkanı oldu. Başkan Cömert, yapılan çalışmalar hakkında daire müdürlerinden bilgi aldı.


Sizlere düşen tek şey çok çalışmak

Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, temsili Başkan Ebra Cömert’i tebrik ederek “  Geleceğimiz olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum. Sizler de çok çalışıp gelecekte yüksek makamlara geleceksiniz. Bunun için de sizlere düşen tek şey çok çalışmaktır. Bizler, sizlerin geleceği ve hayata daha güvenle bakabilmeniz için yoğun gayretle çalışıyoruz “ Diyerek çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2015, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER