Hendekli Güreşciler Kampına Başkanlardan Ziyaret

Hendek, Çamlıca ve Erenler Güreş İhtisas Kulübünün, Çamlıca Beldesi’ndeki kampları sona erdi. Çamlıca Belediyesi Kapalı Spor Salonu’ndaki kamp 15 sürdü.

Hendekli Güreşciler Kampına Başkanlardan Ziyaret
banner180


Hendek, Çamlıca ve Erenler Güreş İhtisas Kulübü, kamptan döndü.
Hendek, Çamlıca ve Erenler Güreş İhtisas Kulübünün, Çamlıca Beldesi’ndeki kampları sona erdi. Çamlıca Belediyesi Kapalı Spor Salonu’ndaki kamp 15 sürdü. Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan ve Çamlıca Kooperatifi Başkanı Selman Gençler, güreşçileri kampta ziyaret etti. Başkanlar, Hendek Güreş İhtisas Kulübü Antrenörü Sefer Sarı, Zafer Başar, Ahmet Buğra ve Erenler Güreş İhtisas Kulübü Antrenörü İsmail Pehlivan’dan sporcular ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kamp süresince sporcular bol bol antrenman yaptılar.
Türkiye ve Avrupa Şampiyonluğu
 Hendek Güreş İhtisas Kulübü Antrenörü Sefer Sarı, sporcularının dolu dolu bir kamp süresi geçirdiğini belirterek “ Sporcularım turnuvalarda derece alarak ilçemizi en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonları çıkararak, ilçemizin gururu olmuşlardır.  Bundan sonra yapılacak olan turnuvalarda da,  Ensar Karabacak ve Ömer Faruk Taş’tan Türkiye ve Avrupa Şampiyonlukları bekliyorum “ Dedi.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER