Hendek Uzuncaorman Mahallesinde yol çalışması tamamlandı

Üstyapı çalışmaları kapsamında Hendek Belediye ekipleri, Hendek Uzuncaorman mahallesinde sokakları kilitli parke döşeyerek çamur dan arındırdı.

HENDEK BELEDİYESİ 18.02.2022, 11:40 19.02.2022, 13:00
Hendek Uzuncaorman Mahallesinde yol çalışması tamamlandı
© HENDEK HABER

UZUNCAORMAN’DAN ÇALIŞMALARA TAM NOT

Uzuncaorman mahallesinde 5 ayrı sokakta yapılan yol bakım, kilitli parke ve düzenleme çalışmalarıyla vatandaşlar çamurdan kurtuldu. Muhtar ve mahalle sakinleri memnuniyetlerini dile getirirken, Hendek belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Vatandaşlarımızın tebessümü ve artan memnuniyeti bizim için hediyelerin en güzeli. Hizmetlerimiz tüm mahallerimizde artarak devam edecek. Nerede sorun varsa çözüyoruz. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Hendek Uzuncaorman Mahallesinde yol çalışması tamamlandı

5 SOKAKTA ÇAMUR DERDİ BİTTİ

Hendek Belediyesi ekipleri her mahallenin ihtiyacına göre çalışmalarını sürdürüyor. Üstyapı çalışmaları kapsamında ekipler, Uzuncaorman mahallesinde sokakları kilitli parke ile buluşturdu.

5 ayrı sokak ve cami çevresinde gerçekleşen çalışmalarda ekipler, parke taşları ile sokakları ilmek ilmek işleyerek hem modern bir görünüme hem de konforlu bir ulaşım ağına kavuşturmuş oldu. 6 bin metrekare kilitli parke taş kullanıldığını ifade eden ekipler, Uzuncaorman’da ihtiyaca göre çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

Hendek Uzuncaorman Mahallesinde yol çalışması tamamlandı

Hendek Uzuncaorman Mahallesinde yol çalışması tamamlandı

Hendek Uzuncaorman Mahallesinde yol çalışması tamamlandı

MUHTAR CİVELEK VE VATANDAŞLAR

Yapılan çalışmalar hakkında konuşan Uzuncaorman Mahalle Muhtarı Mehmet Civelek, “ 13 senedir bu mahallede muhtarlık yapıyorum. Bu sokaklar daha önceden çamur içindeydi. Önceden yapılan satır kaplama asfalt bozulmuştu. Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu’na mahallelim ve şahsım adına hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. 91 tane mahalle var, bekledim ve beklediğime değdi. Vatandaş memnun, biz memnunuz. Allah razı olsun” diye konuştu.

Hendek Uzuncaorman Mahallesinde yol çalışması tamamlandı

VATANDAŞ MUTLU

Vatandaşlarda tamamlanan çalışmalar sonrasında memnuniyetini dile getirdi. Mahalle sakinlerinden Nejla Nişancı “Eskiden yollar hep kasisliydi. Arabalarımız çukurlara vuruyordu. Şimdi parke taşı döşendi çok güzel oldu, rahat ettik yapılan çalışmalardan memnun kaldık” derken, Orhan Yazıcı isimli vatandaş ise, “Eskiden yollar kötüydü parke yapıldı, sağ olsun belediyemiz ve muhtarımız. Çocuklar kışın okula gidemiyordu servise veriyorduk, artık rahat rahat gidip gelebilirler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz Allah razı olsun“ dedi.

Hendek Uzuncaorman Mahallesinde yol çalışması tamamlandı

MAHALLEMİZ GÜZELLEŞTİ

Ahmet Ataç isimli vatandaş ise, “ Eski hali çok berbattı, yollar hep kasis çamur içindeydi. Şimdi ise yollarımız çok güzel oldu. On numara yolumuz oldu. Çok memnunuz. Başkanımızdan Allah razı olsun” derken son olarak konuşan Firdevs Nişancı, “ Eskiden çamur su içindeydi etraf. Şimdi çok güzel oldu ellerine sağlık Belediye başkanımızın, Allah razı olsun. Ne zaman arasak bir derdimiz olsa talebimizi geri çevirmiyor yanımızda oluyor” diye konuştu.  

BABAOĞLU: ARTACAK

‘Vatandaşlarımızın mutluluğun bizleri de mutlu ediyor, onların rahatı için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz’ diyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Uzuncaorman mahallemizdeki çalışmalar tamamlandı. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Tüm ekiplerimizle sahadayız. Program dahilinde sırayla bütün mahallelerimize ihtiyacı olan gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın tebessümü ve artan memnuniyeti bizim için hediyelerin en güzeli” ifadelerine yer verdi.  

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (5)
Sadik Yilmaz 3 ay önce
Birdahanki seçimde oylarımızı baba oğluna veriyoruz her köye helikopter alacak yola ihtiyacımız olmayacak teşekkürler belediye
Erol Özcan 3 ay önce
Hendek Belediyesi yeni kararlar Aldı herkes gendi yolunu yapsın inanmayan varsa gelsin yeşilvadi de benim yoluma baksın üç kamyon çakıl taşı alamadım yolumu beton yapdım herkes de biliyor verdiğim oy haram olsun
Gökmen Yılmaz 3 ay önce
Biz daha yola suya bakmıyoruz zaten öyle bir kaygı kalmadı tekerimiz gittiği yere dek gidiyoruz bu zamandan sonrada hizmet yapılsa ne olur yapılmasa ne olur o anca enayi kandırmak olur 1 sene sonra yolu suyu yapacağız EVVELALLAH
Evren Gökmen 3 ay önce
Fazla değil hendek merkeze 7 km uzakta bir muradiye var oranin ana yoluda artik bi yapsaniz bu program dediğiz birde buraya uğrasa artik
Müjdat Tokat 3 ay önce
Yayalar mah.den 2 osb ne giden yoluda birzamet yapılsa her yer köstebek yuvası gibi delik deşik oldu sanayide çalışan insanlar in araçlarının ön takım kalmadı en az 2 yıldır bu yola hiçbir faaliyet uygulanmadı bundan belediyenin haberi yok mu ?
14
açık