Hendek Protokolünü HGM’de iftarda ağırladı

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Protokolünü HGM’de iftarda ağırladı.

HENDEK BELEDİYESİ 31.07.2013, 17:08 31.07.2013, 18:34
Hendek Protokolünü HGM’de iftarda ağırladı
Bu başarı hepimizin

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Protokolünü HGM’de iftarda ağırladı.

İftara Kaymakam Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu, Çamlıca Belde Belediye Başkanı Sinan Baylan, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Sakal, birlikte daire müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldılar. Başkan İnci, masaları tek tek gezerek misafirlerini selamladı.

Hizmet kervanına devam

İftar sonrası bir konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek’in bu günlere gelmesinde katkısı olan kadronun bir arada olduğunu belirterek “ Hendek’in Sakarya’da, Türkiye’de ve Avrupa’da başarılar elde ederek geldiği bu noktada bu kadronun çok katkısı vardır. Sizlerle birlikte gece gündüz gayret ederek çalışıyoruz. Bu başarının altında sizler varsınız, bu güzellikleri el birliği ile yaptık. Hizmet kervanımız birlik ve beraberlik ile devam edecektir. ” Dedi.

Hizmet yüksek seviyede

Kaymakam Mustafa Ayhan’da, bir konuşma yaparak, Hendek’te vatandaşın yapılan çalışmalardan memnuniyetini belirterek “ Kamu hizmetlerimiz vatandaşın layık olduğu hizmet seviyesi ve standardında yüksek seviyededir. Vatandaşın yüzündeki memnuniyeti görmek bizleri de memnun ediyor. Hendek’in güzelliklerine sahip çıkalım. Doğasıyla, insanıyla, kültürüyle ve zenginlikleriyle Hendek yaşanabilir bir yerdir. İlçemizde yapılan güzel hizmetlerden dolayı, başta belediye başkanımız ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum “ Dedi.

İftar sonrası misafirler, Hendek Gençlik Merkezi Teras Kafeterya’da eşsiz manzara karşısında çay içip sohbet etti.
Yorumlar (1)
hayri 8 yıl önce
başkan yeni caminin yanındaki kadın pazarı dediğimiz yeri satmayacaktı camimiz binaları arasına hapis oldu bunu bu millet unutmayacak
milletin yeri satılarak başarı elde edilemez.
1
açık