Hendek liler yardımda yarışıyor

Sakarya ili Hendek Belediyesi’nin Van’daki depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasına Hendekliler büyük ilgi gösterdi. Hendekli vatandaşlar katalitik soba, battaniye, çocuk maması, çocuk bezi, ve kuru gıdaları Hendek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne teslim ediyorlar.

Hendek liler yardımda yarışıyor
banner180

Sakarya ili Hendek Belediyesi’nin Van’daki depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasına Hendekliler büyük ilgi gösterdi. Hendekli vatandaşlar katalitik soba, battaniye, çocuk maması, çocuk bezi,  ve kuru gıdaları Hendek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne teslim ediyorlar.

 Dualar Van’daki depremzedeler için

Afyon Dinar, Rize Güneysu, Pakistan ve Somali’de yaşanan afetlere duyarsız kalmayarak yardım kampanyası düzenleyen Hendek halkı bu defa Van’daki depremzedeler için tek yürek oldu.

500 paket erzak,50 adet manuel 10 adet akülü araç

Hendek Belediyesi’nin, 500 paket erzak, 50 adet manuel araç, 10 adet akülü araç, 500 teneke sıvı yağ, 1 tır  su  ile katkıda bulunduğu yardımlara Hendek halkı da katalitik soba, battaniye, çocuk maması, çocuk bezi ve kuru gıdalarla destek veriyor.

 

Hendek Merkez Camii Bahçesi’nde kurulan çadırda da yardımları kabul eden Hendek Belediyesi’nin Van’daki depremzedeler için düzenlediği yardım kampanyasına AK Parti Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve yönetim kurulu üyeleri de destek verdiler.

 

Hendek Belediyesi Çarşamba Günü sabah çıkartacağı yardım konvoyunu dualarla uğurlayacak.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER