Hendek ilçesine hayran kaldılar

Özel Öğretmenim Etüt Eğitim Merkezi öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin misafiri oldular.

Hendek ilçesine hayran kaldılar
banner180

Kurucu Müdür Mefaret Hoşbay ile birlikte Hendek’e gelen çocuklar Bayraktepe Tesisleri, Selman Dede Mesire Alanı, Hayvanat Bahçesi’ni, Hendek Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu Kompleksi’ni gezdiler. Öğrenciler yeni açılan yarı olimpik yüzme havuzunda yüzme dersi aldılar ve çocuk dünyasında hoşça zaman geçirdiler. 

Öğrencilere Bayraktepe’yi gezdiren Başkan İnci, 16 Türk Devleti’nin tarihçelerini anlattı. Her Türk çocuğunun önce geçmişini öğrenmesi gerektiğine dikkat çeken Başkan İnci,  “Şanlı bir tarihimiz var. Hatalarıyla ve başarılarıyla bu tarihimizi doğru öğrenirsek geçmişte yapılan hataları tekrar etmeyiz. İnşallah sizlerde yapacağınız başarılı çalışmalarla Türkiyemizin güzel tarihini oluşturmada pay sahibi olursunuz. “dedi. Çocuklar daha sonra Selman Dede Mesire Alanını, Hayvanat Bahçesini, Kapalı yüzme havuzunu gezdiler, çocuk dünyasında oynadılar. Çocuklar,  Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler. YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER