Hendek Güreş İhtisas Merkezi’ne destek sözü

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile birlikte Gençlik Ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

HENDEK BELEDİYESİ 10.01.2013, 16:52 10.01.2013, 21:03
Hendek Güreş İhtisas Merkezi’ne destek sözü
 Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ,  AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli  ile birlikte Gençlik Ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Bakan Kılıç, Hendek Belediyesi tarafından yapılan Hendek Güreş İhtisas Merkezi’ne destek sözü verdi.

Sayılı Merkezlerden

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ’ı, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile birlikte ziyaret eden Başkan İnci, Hendek Belediyesi tarafından yapılan Hendek Güreş Eğitim Merkezi hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin en büyük güreş eğitim merkezlerinden biri olan Hendek Güreş Eğitim Merkezi’nin kullanımı hakkında bilgi veren Başkan İnci, eksikler hakkında Bakan Kılıç’tan destek istedi. Bakan Kılıç, içerisinde güreş salonu, halter salonu, yatakhane, yemekhane, sauna, bilişim odası, toplantı odası ve eğitim salonu bulunan Hendek Güreş İhtisas Merkezi’ne destek sözü verdi. Başkan İnci ilgilerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’ye teşekkür etti.
Yorumlar (0)
29
açık