Hendek Belediyesi Stratejik Plan için anket düzenliyor

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ilçenin gelecek 5 yılına ışık tutması planlanan bir anket çalışması başlattıklarını ifade ederek, “Hendek sizinle güzel” dedi ve vatandaşları oy kullanmaya davet etti

HENDEK BELEDİYESİ 02.07.2019, 13:39
Hendek Belediyesi Stratejik Plan için anket düzenliyor

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

Hendek Belediye gelecek 5 yılını kapsayacak hizmetlerini, çalışmalarını ve faaliyetlerini belirlemek için 2020-2024 Stratejik Plan hazırlama süreci kapsamında anket çalışması başlattı.  2020-2024 yıllarını kapsayan stratejik plan hazırlama çalışmalarını sürdüren Hendek Belediyesi, Hendeklilerin görüş ve önerilerini almak, stratejik planı Hendeklilerin taleplerine göre şekillendirmek için Hendek Belediyesi Web üzerinden anket çalışması başlattı.

17 SORU VAR

Hendek Belediyesi Web adresinden 17 sorudan oluşan anketi yanıtlayarak stratejik planın şekillenmesine katkıda bulunacak. Vatandaşların katılım sağlayarak cevaplamasını istenen ankette, ‘Sizce Hendek gelecekte nasıl bir ilçe olmalıdır?, En önemli 3 hizmet nedir?, Önümüzdeki 5 yıl hangi hizmetlere ağırlık verilmelidir? Mahallenizin en önemli 3 sorunu nedir?, Hendek Belediyesinin hizmetlerinden memnun musunuz?’ gibi sorular yöneltiliyor.

KATILIMCI

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ‘Hendek halkının kendisine sunulacak hizmetleri, çalışmaları ve faaliyetleri belirlemek hakkı vardır.  Bu kapsamda vatandaşlarımızın görüşleri bizim için çok değerli ve önemli. Önümüzdeki 5 yılımıza ışık tutacak bu anket çalışmasının sonuçları bize yön verecek. Vatandaşlarımızın anketimize katılım sağlaması katılımcı belediyecilik anlayışımız gereği bizim için çok değerli” dedi.

Anket çalışmaları Hendek Belediyesi Web adresinin yanı sıra belediye ekipleri tarafından vatandaşlara dağıtılacak olan anket formaları aracılığıyla da doldurulup, belediyeye teslim edilebilecek.

Yorumlar (3)
HENDEK T.C 3 yıl önce
SEÇİM SÜRECİN DE SÖZ VERDİKLERİNİ NEDEN YAPMIYOR BU RESMEN ALİCENGİZ OYUNU AMA YEMEZLER SÖZ VERMEK HİÇ BİR ŞEYE BENZEMEZ ŞİMDİ İŞ ZAMANI KISA VADE ORTA VADE UZUN VADE
Osman Ferman 3 yıl önce
En acil trafik ve otopark sorunu
Fatih Türkmen 3 yıl önce
En acil salman dedeye teleferik ve ilçe ana caddeye kesinlikle araca kapalı yayalara verilmelidir
18
parçalı az bulutlu