banner194

Hendek Belediyesi Kalitesini tescilledi

Hendek Belediyesi’nin 2013 tarihlerinde Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından almış olduğu ISO 9001 belgesinin “Gözetim Denetimi” yapıldı.

Hendek Belediyesi Kalitesini tescilledi
Gözetim Denetmeni Hakan Bartın ve Hendek Belediyesi’ni temsilen yöneticiler, süreç takipçileri ile Kalite ve Strateji Geliştirme Koordinatörlüğünün katıldığı gözetim denetimi,  açılış toplantısı yapıldı. Açılış toplantısında, Tetkik Görevlisi Hakan Bartın,  denetimin genel programı hakkında bilgi verdi. Hendek Belediyesi’ni temsilen de, Tunahan Kuru, Gözetim Denetmeni Hakan Bartın’a, sürecin işleyişi ve birimlerin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Daha sonra, Denetim ekibi tarafından seçilen birimlerde detaylı yapılan denetimlerin yanı sıra masa başında da detaylı doküman incelemesiyle denetim sona erdi.


Kalite sistemi uygulanıyor


Gözetim Denetiminin Kapanış Toplantısında Tetkik Görevlisi Hakan Bartın, Hendek Belediyesi’nde kalite yönetim sisteminin her adımı ile uygulandığını ve sürekli gelişim mantığı ile ilerlediğini gördüklerini ve bunu raporlarına yazacaklarını belirterek, kalite çalışmalarını başlattıkları ve devam ettirdiği için üst yönetime de teşekkür etti. 
Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 21:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

ne kalitesi siz önce insanlara insan gibi karşılık vermeyi öğrenin sonra hizmette kalite olgularından bahsedin

emre gider
emre gider - 5 yıl Önce

bu biz bize kalite dedikleri şey bu olsa gerek, hendek belediyesi iç birimleri kesinlikle değişmeli, tüm birimlerde ali inci yönetimi hüküm sürmektedir. daha yıllarcada süreceğe benzemektedir.

SIRADAKİ HABER