Hendek Belediye Başkanı Personeli ile bir araya geldi

Başkan Püsküllü Personel ile bir araya geldi

HENDEK BELEDİYESİ 25.11.2017, 10:10
Hendek Belediye Başkanı Personeli ile bir araya geldi

Biz büyük bir aileyiz

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, belediye birim amir ve personelleri ile moral motivasyon toplantılarına devam ediyor.

Başkan Püsküllü, Mali Hizmetler, Zabıta, İmar, Emlak İstimlak, Destek Hizmetleri ve Plan  Proje Müdürlükleri ile Bayraktepe’de biraraya geldi.İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı, Hasan Altuntaş, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Harun Kaynak, daire amirleri ve personel katıldı.

Bu başarılar sizlerin eseridir

Yemekte bir konuşma yapan Başkan Püsküllü “ Hep birlikte ilçemizde güzel ve uyumlu çalışmalar yaptık. Çalışmalarımızı yaparken vatandaş odaklı çalışıyoruz. Vatandaşın memnuniyeti bizlerin memnuniyetidir. Bu başarılar sizlerin eseridir, sizlerin başarıları hepimizin başarısıdır. Hepinizle gurur duyuyoruz. Göreve geldiğimizde başarılı bir belediye başkanından başarılı bir belediyeyi devraldık. Sizlerle birlikte bu başarıları daha da yukarılara taşımanın gayreti içerisindeyiz. Biz hep birlikte büyük bir aileyiz “ Dedi.

Yorumlar (0)
19
kapalı